Šaras žaidė be savo lyderių, o „Fenerbahče“ pralaimėjo ketvirtą kartą iš eilės

Šarūnas Jasikevičius (Fenerbahce X nuotr.)

Stambulo „Fenerbahče“ patyrė antrą pralaimėjimą paeiliui Turkijos lygoje ir ketvirtą iš viso.

Šarūnas Jasikevičius rungtynėse neturėjo būrio svarbiausių žaidėjų, o jo treniruojama „Fenerbahče“ išvykoje 91:95 krito prieš Ankaros „Turk Telekom“.

Rungtynėse nebuvo registruoti Scottie Wilbecinas, Tyleris Dorsey, Nickas Calathesas, Nigelis Hayesas-Davisas, Amine’as Noua ir Johnathanas Motley.

Beveik visas rungtynes pirmavę aikštelės šeimininkai sužaidus trečdalį ketvirto kėlinuko turėjo 14 taškų pranašumą – 80:66. Šaro auklėtiniai likus žaisti kiek daugiau nei minutei sumažino atsilikimą iki 4 taškų, tačiau labiau priartėti nesugebėjo.

Tarikas Biberovičius įmetė 23, Yamas Madaras 20, o Georgios Papagiannis 18 taškų.

Nugalėtojams Tyrone’as Wallace’as surinko 22, Jamesas Palmeris 21, Okbenas Ulubay 16, o Brandonas Brownas 15 taškų.

Turkijos pirmenybėse „Fenerbahče“ patyrė penktą nesėkmę ir turi jau dviem pralaimėjimais daugiau nei lygoje pirmaujantys „Anadolu Efes“.

Kovas Eurolygos ketvirtfinalyje Jasikevičiaus komanda pradės balandžio 24 dieną, Monake.