Šaltas dušas čempionams: rekordinis Edwardso šou parklupdė „Nuggets“

Anthony Edwardsas (Scanpix nuotr.)

Anthony Edwardsas surengė dar vieną įspūdingą šou, o jo vedama Minesoto „Timberwolves“ ekipa laimėjo pirmąsias Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynes.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį „Timberwolves“ po atkaklios kovos Denverio „Nuggets“ patiesė 106:99 ir iš varžovų atėmė namų pranašumą.

Serijoje iki keturių pergalių 22-ejų Edwardso kompanija pirmauja 1-0.

Neįtikėtinai atkrintamosiose rungtyniaujantis gynėjas šįkart vėl buvo pagrindinis pergalės kalvis. Su 43 taškais „Timberwolves“ lyderis pagerino savo atkrintamųjų rezultatyvumo rekordą, taip pat atkovojo 7 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Likus pusketvirtos minutės iki mačo pabaigos „Nuggets“ prie varžovų priartėjo 91:94, tačiau tuomet Edwardsas ir Rudy Gobert’as surengė spurtą 8:0 ir „Timberwolves“ šventė pergalę.

Ketvirtajame kėlinyje Minesotos ekipos lyderiu tapo Nazas Reidas, jame sumetęs 14 iš savo visų 16 taškų.

Apskritai antroje mačo dalyje visa „Timberwolves“ komanda rungtyniavo puikiai. Jos pataikymas trečiajame ir ketvirtajame kėliniuose siekė 71,1 proc.

Prieš kelias dienas kelio operaciją turėjęs „Timberwolves“ strategas Chrisas Finchas aikštelės krašto trypčiojimą užleido asistentui Micah Nori, kuris komandai vadovavo ir paskutiniame kėlinyje su „Suns“, kuomet po kontakto su Mike’u Conley Finchas ir patyrė traumą.

„Nuggets“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir puikus Nikola Jokičius, pelnęs 32 taškus, atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus ir atkovojęs 8 kamuolius. Michaelas Porteris Denverio ekipai pridėjo 20 taškų, Jamalas Murray – 17.

Edwardsui geriausiai talkino 20 taškų pelnęs Karlas-Anthony Townsas (4 atk. kam., 3 rez. perd.), minėtasis Nazas Reidas ir Conley, surinkęs 14 taškų bei 10 rezultatyvių perdavimų.