Šaltas dušas Argentinai: kelią į olimpiadą apsunkino Bahamos

Argentina - Bahamos (Argentinos rinktinės nuotr.)

Prieškvalifikaciniame olimpinių žaidynių turnyre skaudų pralaimėjimą patyrė namuose žaidžianti Argentinos rinktinė.

Argentiniečiai savo arenoje naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį 89:101 nusileido Bahamų rinktinei, kuri savo sudėtyje turi tris NBA žaidėjus.

Įspūdingai startavusi Argentina dar pirmajame kėlinyje turėjo 18 taškų pranašumą (33:15), tačiau nepalūžusios Bahamos sugebėjo ne tik atsitiesti, bet ir prieš ilgąją pertrauką išsiveržti į priekį – 55:53.

Trečiajame kėlinyje Argentinos varžovai surengė lemiamą spurtą ir ramiai nužygiavo iki pergalės.

Bahamų rinktinėje puikų pasirodymą surengė Finikso „Suns“ žvaigždė DeAndre Aytonas, pelnęs 22 taškus, atkovojęs 15 kamuolių. išrašęs 3 blokus, perėmęs 2 kamuolius ir surinkęs 36 naudingumo balus.

Visgi rezultatyviausiai žaidė Ericas Gordonas, pelnęs 24 taškus, kitas NBA žaidėjas Buddy Hieldas pridėjo 23.

Argentinos komandą į priekį tempė į Madrido „Real“ sugrįšiantis Facundo Campazzo, pelnęs 18 taškųs, atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų, perėmęs 7 kamuolius ir atkovojęs 4 bei surinkęs 21 naudingumo balą.

Tam, kad patektų į turnyro pusfinalį, argentiniečiai dabar privalės nugalėti Kubos rinktinę.

Iš Argentinoje vykstančio prieškvalifikacinio turnyro kelialapį į olimpinių žaidynių atranką iškovos tik viena rinktinė.