Saldus kerštas: „Heat“ sutaršę „Celtics“ pirmieji žengė į pusfinalį Rytuose

Jaysonas Tatumas (Scanpix nuotr.)

Geriausia reguliariojo sezono NBA komanda Bostono „Celtics“ žengė į Rytų konferencijos pusfinalį.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Joe Mazzulla auklėtiniai 118:84 užtikrintai nugalėjo Majamio „Heat“ krepšininkus ir serijoje iki 4 pergalių triumfavo 4-1.

Prie pergalės Bostono komanda priartėjo jau pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 41:23. Nė karto rungtynėse neatsilikinėję „Celtics“. Jau į ketvirtą kėlinį Mazzulla komanda įžengė turėdama 32 taškų pranašumą, tad nugalėtojas daug klausimų nekėlė.

Taip Bostono ekipa atkeršijo „Heat“ už pernai Rytų konferencijos finalo septintosiose rungtynėse patirtą nesėkmę.

„Celtics“ tapo ketvirta vietą konferencijos pusfinalyje užsitikrinusia komanda. Prieš tai į šį etapą žengė Minesotos „Timberwolves“, „Oklahoma City Thunder“ bei Denverio „Nuggets“ komandos.

Rytų konferencijos pusfinalyje „Celtics“ susitiks su Orlando „Magic“ ir Klivlando „Cavaliers“ poros nugalėtoju. Ten šiuo metu 3-2 pirmauja „Cavaliers“, o šeštosios serijos rungtynės įvyks šeštadienio naktį.

Ketvirtadienio naktį „Celtics“ į pergalę vedė Jaylenas Brownas (6 atk. kam.) ir Derrickas White’as (5 atk. kam.), pelnę po 25 taškus. Jaysonas Tatumas pridėjo 16 taškų ir atkovojo 12 kamuolių.

„Heat“ ekipoje 23 taškus, 6 rezultatyvius perdavimus ir 5 atkovotus kamuolius rinko Bamas Adebayo, 15 taškų pridėjo Tyleris Herro.

„Celtics“ šiąnakt vertėsi be blauzdos traumą patyrusio Kristapo Porzingio, tuo metu „Heat“ visą seriją nepadėjo lyderis Jimmy Butleris.