Saldi Jasikevičiaus pergalė: Stambule užtikrintai įveikta „Barcelona“

Fenerbahce Beko X nuotr.

Puikią formą toliau demonstruoja Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama Stambulo „Fenerbahče“. Visas rungtynes pirmavę Turkijos krepšininkai užtikrintai 88:74 nugalėjo „Barcelona“ komandai ir pasiekė ketvirtą pergalę Eurolygoje iš eilės.

Rokas Jokubaitis ant parketo praleido vos 3 su puse minutės, per kurias prametė po dvitaškį ir tritaškį bei kartą prasižengė.

Jau pirmame ketvirtyje dviženklį pranašumą susikūrę Jasikevičiaus auklėtiniai antrajame jau pradėjo triuškinti varžovus. 15-ą susitikimo minutę šeimininkų persvara jau siekė net 25 taškus – 40:15.

Vaizdas aikštelėje pasikeitė po ilgosios pertraukos. Trečia ketvirtį svečiai laimėjo net 32:16, o ketvirto kėlinuko pradžioje Janas Vesely katalonų atsilikimą sumažino iki 3 taškų – 62:59.

Į tai turkai atsakė spurtu 7:0 ir vėl įgijo dviženklį pranašumą. Dar kartą varžovų pavyti Jokubaičio komanda nebesugebėjo.

Paskutinį pralaimėjimą Stambulo krepšininkai patyrė dar vasario pradžioje, kai Atėnuose nusileido „Panathinaikos“ ekipai.

Į pergalę juos vedė Scottie Wilbekinas – 18 taškų. Marko Guduričius ir Nickas Calathesas pridėjo po 13, o Negelis Hayesas-Davisas ir Tarikas Biberovičius – po 12 taškų.

Ispanams dviženlį taškų skaičių surinko tik 2 žaidėjai – Dario Brizuela pelnė 18, o Nicolas Laprovittola pridėjo 11 taškų, tačiau suklydo net 6 kartus.

„Fenerbahče“ dabar Eurolygoje turi 19 pergalių ir lentelėje prisivijo Monako krepšininkus, su kuriais dabar dalinasi 3-4 vietas. Antroje vietoje žengianti „Barcelona“ turi pergale daugiau.