Sakramente – pirmas Sabonio trigubas dublis ir „Kings“ pergalė

Domantas Sabonis (Scanpix nuotr.)

Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ komanda NBA iškovojo antrą pergalę iš eilės.

Šeštadienio rytą Mike’o Browno vadovaujama komanda namuose 105:98 susitvarkė su „Oklahoma City Thunder“ krepšininkais.

„Kings“ rungtynėse varžovams neleido pirmauti nė sekundės ir nors jų pabaigoje svečiai palaikė intrigą, pergale džiaugėsi Sakramento ekipa.

Sabonis aikštėje praleido 38 minutes, per kurias užfiksavo savo pirmąjį sezono trigubą dublį – 17 taškų, 12 atkovotų kamuolių ir 13 rezultatyvių perdavimų.

Pernai Sabonis užfiksavo 16 trigubų dublių, o šį sezoną tapo 6 tokį pasiekimą užfiksavusiu žaidėju. Daugiausiai trigubų dublių – 3 yra surinkęs Nikola Jokičius.

Didžiąją dalį savo taškų – 14 – 27-erių lietuvis surinko dar iki ilgosios pertraukos. Taip pat Sabonis padarė 5 klaidas bei atliko 2 blokus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 26 taškus surinkęs Kevinas Huerteris, taip pat atkovojęs 9 kamuolius. Keeganas Murray pridėjo 24 taškus ir atkovojo 11 kamuolių.

Pagal atkovotus kamuolius „Kings“ varžovus nurungė 52:38. Puolime Sabonio komanda jų atkovojo 16, kai varžovai – vos 5.

„Thunder“ komandą į priekį tempė 33 taškus, 7 atkovotus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus surinkęs kanadietis Shai Gilgeousas-Alexanderis. Jalenas Williamsas pridėjo 14 taškų.

„Kings“ šį sezoną yra iškovoję 4 pergales ir patyrę tiek pat nesėkmių. „Thunder“ žygiuoja su 5 pergalėmis ir 4 pralaimėjimais.