Sakramente – dramatiškas Sabonio ekipos išsigelbėjimas

Domantas Sabonis. Scanpix. nuotr.

Domantas Sabonis rinko sau įprastai solidžią statistiką, o Sakramento „Kings“ (31-23) pasiekė dramatišką pergalę.

Mike’ Browno auklėtiniai svečiuose 130:128 palaužė Hjustono „Rockets“.

Sabonis per 32 minutes surinko 22 taškus (8/13 dvit., 0/2 trit., 6/7 baudų), 9 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 5 rezultatyvius perdavimus, 1 klaidą ir 5 pražangas.

Likus kelioms minutėms „Kings“ turėjo 5 taškų deficitą (123:128), bet iniciatyvos ėmėsi De’Aaronas Foxas, kurio metimai sumažino nuotolį iki minimumo (127:128).

Jalenas Greenas nepataikė tritaškio, tad Sakramento ekipa gavo šansą perimti pranašumą. Trys metimai buvo netaiklūs, bet visi jie baigėsi atkovotais kamuoliais puolime. Galop likus 0,3 sek. Ericas Gordonas prasižengė prieš tritaškį metantį Foxą, kuris prie baudų linijos neklydo.

Herojumi tapęs Foxas per 37,5 minutės pasižymėjo 31 tašku (11/20 dvit., 0/3 trit., 9/10 baudų), 11 rezultatyvių perdavimų ir 5 atkovotais kamuoliais.

„Kings“ ir „Rockets“ Hjustone susitiko antrą kartą iš eilės. Prieš dvi dienas vykusiame mače „Kings“ laimėjo užtikrintai – 140:120.

Sakramento ekipa artinasi prie Vakarų konferencijos lyderių Denverio „Nuggets“ ir Memfio „Grizzlies“. Nuo pastarosios ekipos „Kings“ atsilieka dviem pergalėmis.

Pralaimėjusiems Greenas per 37 minutes suvertė 41 tašką (8/13 dvit., 6/9 trit., 7/9 baudų), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Rockets“: Jalenas Greenas 41, Alperenas Šengunas 18, Jae’Seanas Tate’as 16, K.J. Martinas 15.
„Kings“: De’Aaronas Foxas 31 (11 rez. perd.), Domantas Sabonis 22, Malikas Monkas 17, Harrisonas Barnesas 16, Terence’as Davisas ir Keeganas Murray po 10.