Sabonis vėl išsibaudavo Minesotoje, tačiau „Kings“ triumfavo po pratęsimo

Domantas Sabonis (Scanpix nuotr.)

Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ ekipa nutraukė dviejų iš eilės pralaimėjimų atkarpą, tačiau lietuvis dėl pražangų nebaigė mačo.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį Mike’o Browno auklėtiniai po pratęsimo 124:120 palaužė Minesotos „Timberwolves“ krepšininkus.

Prabėgus pirmoms dviems pratęsimo minutėms Minesotos ekipa pirmavo 120:117, tačiau per likusį laiką taškų pelnyti nesugebėjo, Malikas Monkas pataikė du tritaškius paeiliui, Trey Lilesas – baudą ir „Kings“ šventė pergalę.

Tai buvo jau trečios rungtynės su „Timberwolves“ iš eilės, kurių Sabonis nebaigė dėl susirinktų šešių pražangų. Įdomu, jog net ir be savo lyderio „Kings“ visus tris kartus laimėjo.

Šįkart Browno komanda vertėsi ir be kelio skausmus jautusio De’Aarono Foxo.

Aikštėje Sabonis šiąnakt praleido 41-ą minutę, per kurią surinko 21 tašką, 15 atkovotų kamuolių ir 8 rezultatyvius perdavimus. Centras iš Lietuvos taip pat atliko 3 blokus.

Aikštelę lietuvis paliko po pirmos pratęsimo minutės, kai paskutinę pražangą užsidirbo atkakliai kovodamas po krepšiu.

Monkas tapo ne tik pratęsimo, bet ir viso mačo herojumi. Iš viso gynėjas surinko 39 taškus, 4 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus. Keeganas Murray pridėjo 17 taškų.

„Timberwolves“ komandą į priekį vedė visas 45 minutes sužaidęs Jadenas McDanielsas, pelnęs 26 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius. Karlas-Anthony Townsas pridėjo 19 taškų.