Sabonis sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes

Scanpix nuotr.

Per skausmus žaidžiantis Domantas Sabonis sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes.

Lietuvio atstovaujami Sakramento „Kings“ (18-15) namuose 127:126 palaužė Denverio „Nuggets“ (22-12).

Sabonis per 38 minutes suvertė 31 tašką (10/16 dvit., 2/2 trit., 5/8 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, prarado 2 ir perėmė 1 kamuolį bei 5 sykius prasižengė.

Domantas gruodžio 24 d. patyrė dešiniojo nykščio lūžį, tačiau rinkosi žaisti toliau. Jis praleido vienas komandos rungtynes.

Iki šiol rezultatyviausias centro mačas buvo prieš Šarlotės „Hornets“, kai jis pelnė 28 taškus ir atkovojo 23 kamuolius.

Karjeros rezultatyvumo rekordą Domantas užfiksavo praėjusiame sezone. Tada jis į Jutos „Jazz“ krepšį sumetė 42 taškus.

Tai buvo 24 Sabonio dvigubas dublis šiame sezone. Pagal šį rodiklį jis su Nikola Jokičiumi yra NBA lyderiai.

Šį sezoną lietuvio vidurkiai siekia 18,3 taško, 12,3 atkovoto kamuolio ir 6,7 rezultatyvaus perdavimo.

Trečiajame kėlinyje „Kings“ turėjo 19 taškų deficitą (81:100). Jį pavyko ne tik panaikinti, bet ir likus 0,7 sek. Maliko Monko baudos metimu išplėšti pergalę.

„Malikas skolingas man pinigų, nes nepataikė pirmos baudos“, – TV interviu metu pajuokavo Sabonis.

Gynyboje Saboniui nebuvo lengva – Jokičiui taip pat sužaidė puikias rungtynes. Jo sąskaitoje per 32,5 minutės – 40 taškų (15/21 dvit., 0/3 trit., 10/10 baudų), 7 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

„Kings“ po šių rungtynių išliko šeštoje pozicijoje Vakaruose, o „Nuggets“ smuktelėjo į 2 vietą.

„Kings“: Malikas Monkas 33, De’Aaronas Foxas ir Domantas Sabonis po 31, Harrisonas Barnesas 8.
„Nuggets“: Nikola Jokičius 40, Bonesas Hylandas 20 (11 rez. perd.), Michaelas Porteris 19, Zeke’as Nnaji 14.