Sabonis surinko antrą trigubą dublį iš eilės, bet „Mavs“ gelbėjo Irvingas ir Dončičius

Domantas Sabonis ir Luka Dončičius (Scanpix nuotr.)

Domantas Sabonis surinko trigubą dublį, tačiau Sakramento „Kings“ neprilygo Luka Dončičiaus ir Kyrie Irvingo kariaunai.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį 26-erių centro komanda Dalaso „Mavericks“ ekipai nusileido 119:123.

Sabonis per 34 minutes aikštelėje pasižymėjo trigubu dubliu – pelnė 19 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir išdalijo 11 rezultatyvių perdavimų. Vieną tritaškį pataikiusio lietuvio tikslumas siekė 73 procentus (8/11).

Lietuviui tai buvo 14 sezono trigubas dublis ir antras iš eilės.

Visgi jo „Kings“ pergalei nepakako, nes savo žodį tarė ir „Mavericks“ žvaigždžių duetas Irvingas ir Dončičius, kartu pelnę 60 taškų. 24 tšk. pridėjo Timas Hardaway Jr.

Likus dviems minutėms iki rungtynių pabaigos „Mavs“ pirmavo 117:114, tačiau tuomet Irvingas smeigė du tritaškius iš eilės ir „Kings“ jau nepajėgė pasivyti varžovų.

Nors iškovojo pergalę, „Mavericks“ vis dar yra už įkrintamųjų ribų. „Oklahoma City Thunder“ ekipa turi tokį patį pergalių ir pralaimėjimų santykį, tačiau ji „Mavericks“ lenkia pagal tarpusavio pranašumą.

Kitose rungtynėse „Mavericks“ susitiks su Čikagos „Bulls“ krepšininkais, Sabonio komanda rungtyniaus prieš NBA čempionus „Golden State Warriors“.