Sabonis su „Kings“ dramatiškoje kovoje nusileido „Warriors“

Kevonas Looney ir Domantas Sabons. Scanpix nuotr.

Domantui Saboniui nepavyko iškovoti trečios pergalės serijoje su „Golden State Warriors“ komanda. Sakramento „Kings“ aidint rungtynių sirenai prametė tritaškį ir aikštės šeimininkai šventė pergalę 126:125.

Sabonis rungtynėse pelnė 14 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Svečių gretose nesulaikomai žaidė De‘Aaronas Foxas. Gynėjo sąskaitoje 38 taškai, 9 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

Pergalę „Kings“ galėjo nulemti Harrisono Barneso tolimas metimas, tačiau kamuolys atsitrenkė į lanką.

„Visiškai laisvas. Foxas manimi pasitikėjo atlikti paskutinį metimą. Bet aš pasitikiu mumis“, – po nesėkmingo metimo apie tolesnę seriją kalbėjo Barnesas.

„Golden State Warriors“ komanda likus žaisti 42,4 sekundės pirmavo 126:121, tačiau aikštės šeimininkai patys per klaidą leido varžovams sumažinti atsilikimą.

Curry‘is paprašė minutės pertraukėlės, kurios komanda jau neturėjo. Už tai teisėjai skyrė techninę pažangą, Malikas Monkas realizavo baudos metimą, o vėliau „Kings“ atsilikimą sumažino iki vieno taško.

Aikštės šeimininkų gretose rezultatyviausias su 32 taškais buvo Stephenas Curry. Klay Thompsonas prie pergalės pridėjo 26.

Šiose rungtynėse žaidė ir po suspendavimo sugrįžęs Draymondas Greenas. Antrose serijos rungtynėse Saboniui koja į krūtinę trenkęs krepšininkas ketvirtas serijos rungtynes pasiprašė pradėti nuo atsarginių suolo.

Taip nutiko, nes trečiose serijos rungtynėse ir be jo pagalbos „Warriors“ sutriuškino „Kings“ krepšininkus.

„Kai viskas veikia, nėra ką taisyti“, –  sprendimą aiškino Greenas.

Penktosios serijos rungtynės persikels į Sakramentą, kur „Kings“ iškovojo dvi pergales.