Sabonis pratęsė trigubų dublių seriją, bet „Kings“ neturėjo šansų Oklahomoje

Domantas Sabonis surinko sau įprastą trigubą dublį, tačiau De’Aaronas Foxas pratęsė nesėkmingų rungtynių seriją, o Sakramento „Kings“ Oklahomoje 113:127 krito prieš vietos „Thunder“.

Sabonis įmetė 21 tašką (8/12 dvit., 1/2 trit., 2/3 baud.), sugriebė 11 kamuolių ir išdalino 14 rezultatyvių perdavimų. Tai septynioliktas lietuvio trigubas dublis sezone ir penktas – vasario mėnesį bei ketvirtas – per pastarąsias penkias rungtynes. Domantas Nikola Jokičių lenkia dvejais trigubais ir penkiais dvigubais dubliais.

Rungtynėse lemiama tapo atkarpa trečiajame kėlinuke, kurią šeimininkai laimėjo 16:0. Po jos skirtumas tarp komandų išaugo iki 22 taškų – 88:66. Sakramento žaidėjai bandė kilti į šturmą ir ketvirtajame kėlinuke buvo priartėję iki 8 taškų. Tačiau puikiai žaidęs „Thunder“ duetas neleido svečiams pagalvoti apie pergalę.

Shai Gilgeous-Alexanderis suvertė 38 taškus (12/22 dvit., 3/4 trit.) ir atliko 7 rez. perdavimus, o Jalenas Williamsas pridėjo 32 taškus (11/16 dvit., 2/4 trit.), 8 atkovotus kamuolius ir 9 rezultatyvius perdavimus. Luguentzas Dortas pelnė 17, o Chetas Holmgrenas – 14 taškų.

Rezultatyviausias Sakramento komandos krepšininkas Foxas, kurio sezono pelnytų taškų vidurkis yra 26,6, jau ketvirtas rungtynes iš eilės nesurenka 20 taškų. Tris iš tų rungtynių „Kings“ pralaimėjo. Šįkart gynėjas pataikė 6 metimus iš 17 ir pelnė 15 taškų.

Rezultatyviau už Sabonį komandoje žaidė tik Malikas Monkas – 26 taškai (6/10 trit.). Keeganas Murray surinko dvigubą dublį – 13 taškų ir 10 atkovotų kamuolių, tačiau tikslą pasiekė tik 1 jo tolimas metimas iš 6.

Į nesėkmių ruožą patekusi Sakramento komanda NBA Vakarų konferencijoje nukrito į 7-tą vietą. Juos 1 pergale lenkia Jono Valančiūno Naujojo Orleano „Pelicans“ bei Finikso „Suns“. Su pastarąja ekipa „Kings“ susitiks kitose rungtynėse.