Sabonis pratęsė savo seriją, tačiau „Kings“ krito prieš lygos autsaiderius

Domantas Sabonis surinko galingą dvigubą dublį, tačiau Sakramento „Kings“ netikėtai namuose turėjo pripažinti Detroiti „Pistons“ pranašumą – 120:133.

Sabonis rungtynes baigė su 30 taškų (10/14 dvit., 1/3 trit., 7/10 baud.), 12 atkovotų kamuolių ir 7 rezultatyviais perdavimais. Lietuvis ketvirtą kartą sezone pasiekė 30 taškų žymą. Dvigubų dublių serija prasitęsė iki 33.

Tai buvo pirmosios „Kings“ rungtynės namuose po 7 rungtynių serijos išvykose.

Sėkmingiau pirmos rungtynių pusės pabaigą sužaidę svečiai susikūrė 7 taškų atotrūkį, o trečio ketvirčio viduryje skirtumas pasiekė jau 15 taškų – 87:72. „Kings“ nepalūžo ir dar kėlinuko pabaigoje Sabonis tolimu metimu rezultatą persvėrė – 99:97.

Vis tik perlaužti rungtynių Sakramento komandai nepavyko. „Pistons“ netruko vėl persverti rezultatą, o likus žaisti 4 minutes atitrūko 7 taškais – 116:109. Puikiai tritaškius pataikę Detroito krepšininkai išsaugojo pranašumą ir pasiekė retą pergalę.

Detroito komandą į 7-tą pergalę sezone vedė Jadenas Ivey – 37 taškai (5/7 trit.). Alecas Burksas pridėjo 25, o Jalenas Durenas – 20 taškų ir 15 atkovotų kamuolių.

Sakramento komandoje Saboniui geriausiai talkino Malikas Monkas, pelnęs 23 taškus ir išdalinęs 10 rezultatyvių perdavimų. Trey Lyles surinko 19, Kevinas Huerteris – 16, o De’Aaronas Foxas – 12 taškų.

Antrą nesėkmę paeiliui patyrę „Kings“ kitose rungtynėse namie priims Denverio „Nuggets“ ekipą.