Sabonis pratęsė ispūdingą žiemos dublių seriją, Dončičiui metimai nekrito, o „Kings“ triumfavo Dalase

Domantas Sabonis surinko 27 dvigubą dublį paeiliui, o Sakramento „Kings“ svečiuose 120:115 palaužė trigubą dublį pelniusio Lukos Dončičiaus Dalaso „Mavericks“ ekipą.

Sabonis rungtyniavo 36 minutes ir pelnė 17 taškų (6/9 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 11 kamuolių, išdalino 3 rezultatyvius perdavimus ir suklydo bei prasižengė po 6 kartus. Prasitęsė visą žiemą trunkanti lietuvio dvigubų dublių serija. Paskutinį kartą Domantui dviejų dviženklių rodiklių nepavyko surinkti lapkričio 30 dieną.

Saboniui tai iš viso buvo 39 dublis sezone. Pagal šį rodiklį jis pirmauja lygoje kartu su Nikola Jokičiumi.

Keeganas Murray prižiūrėjo Dončičių ir po rungtynių nusipelnė geriausiai besigynusio žaidėjo karūnos. Žaidėjas atskleidė, ką jam prieš mačą pasakė De’Aaronas Foxas.

„Foxas juokavo, kad neleisčiau jam per mane sumesti 70 taškų šį vakarą.“

Sakramento krepšininkai paskutinio ketvirčio pabaigoje pirmavo 23 taškai, tačiau šis skirtumas buvo ištirpo iki 6 taškų likus žaisti 2 minutes. Vis tik, jie išlaikė persvarą ir pasiekė 3 pergalę iš eilės. Jie taip pat laimėjo pirmas 2 iš 7 iš eilės rungtynių išvykose.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Foxas – 34 taškai (12/19 dvit.). Harrisonas Barnesas pridėjo 20, Kevinas Huerteris – 18 (4/8 trit.), Murray – 15 (1/6 trit.) taškų.

Dončičius pasižymėjo galingu trigubu dubliu, tačiau prastu taiklumu. Slovėnas pelnė 28 taškus (8/17 dvit., 1/9 trit.), sugriebė 10 kamuolių ir išdalino net 17 rezultatyvių perdavimų. Jam geriausiai talkino Grantas Williamsas – 27 taškai (7/10 trit.) ir 8 atkovoti kamuoliai. Timas Hardaway pridėjo 19 (3/9 trit.), o Dereckas Lively – 13 taškų.

Sakramento komanda pasiekė 26 pergalę per 44 rungtynes ir vakaruose žengia 5 vietoje. Kitas rungtynes jie žais Memfyje su vietos „Grizzlies“.