Sabonis pranoko Jokičių, o „Kings“ išsivežė pergalę iš Denverio

Domantas Sabonis statistiškai pranoko Nikolą Jokičių, kartą galingai per pastarąjį sugrūdo kamuolį į krepšį, o Sakramento „Kings“ atkaklioje kovoje išvykoje 102:98 palaužė Denverio „Nuggets“ krepšininkus.

Sabonis viso įmetė 20 taškų (9/16 dvit., 2/3 baud). atkovojo 13 kamuolių, išdalino 7 rezultatytvius perdavimus, 2 kamuolius perėmė ir suklydo 5 kartus. Tęsiasi įspūdinga nepertraukiama Domanto dvigubų dublių serija – jų lietuvis užfiksavo jau 37 paeiliui.

„Nuggets“ pirmame ketvirtyje susikūrė dviženklį pranašumą ir didžiąją rungtynių dalį buvo priekyje. Sakramento krepšininkai palaipsniui mažino atsilikimą ir likus žaisti 5 minutes, po Sabonio taškų, pirmą kartą išsiveržė į priekį.

Denverio komanda nepalūžo ir vėl susigrąžino pranašumą. Jie dar minimaliai pirmavo likus žaisti 2 minutes – 93:92, tačiau rungtynių pabaiga priklausė De’Aaronui Foxui. Gynėjas sumetė paskutinius 10 komandos taškų, į ką „Nuggets“ tesugebėjo atsakyti 5 taškais. Viso Foxas pelnė 30 taškų ir po 8 kartus atkovojo kamuolį bei asistavo komandos draugams. Harrisonas Barnesas pridėjo 20 taškų.

Pagirndinis kandidatas kovoje dėl lygos MVP titulo Jokičius rungtynes baigė su kukliais 15 taškų ir 5 atkovotais kamuoliais. Serbas pridėjo 8 rezultatyvius perdavimus, tačiau sugėrė galingą Sabonio dėjimą.

Denverio komandoje sėkmingiausiai žaidė Aaronas Gordonas – 25 taškai ir 15 atkovotų kamuolių. Michaelas Porteris pridėjo 19, o Reggie Jacksonas – 12 taškų. „Nuggets“ tai buvo trečia nesėkmė iš eilės, o jie išlieka 4-oje Vakarų konferencijos vietoje (36 pergalės, 19 pralaimėjimų).

„Kings“ pasiekė antrą pergalę per paskutinius 6 susitikimus ir toliau konferencijoje rikiuojasi 8 vietoje. Kitas rungtynes jie žais už savaitės. Į Sakramentą atvyks Victoras Wembanyama ir San Antonijaus „Spurs“.