Sabonio vadovaujamas „Žalgiris“ sutriuškino be Kemzūros likusius „Wolves“

Edgaras Ulanovas, Tautvydas Sabonis ir Lukas Lekavičius. BC Žalgiris Kaunas facebook nuotr.

„Wolves“ komandos treneris Kęstutis Kemzūra buvo išvytas iš aikštės, o jo vadovaujama ekipa patyrė dar vieną sutriuškinimą iš eilės. Kėdainiuose vykusiose KMT pirmose ketvirtfinalio rungtynėse „Wolves“ 76:95 nusileido Kauno „Žalgiriui“.

Rungtynių pradžią žymiai sėkmingiau sužaidė kaip namie palaikomas „Žalgiris“. Svečiai varžovus privertė padaryti penkias klaidas per šešias minutes, sėkmingai žaidė vienas prieš vieną po krepšiu ir susikrovė 10 taškų persvarą – 17:7.

Pirmą ketvirtį „Žalgiris“ laimėjo net 15 taškų skirtumu.

Kemzūros vadovaujamos „Wolves“ problemos tęsėsi toliau. Antrame ketvirtyje Jeffery Tayloras užsidirbo keturias asmenines pražangas. Tuo pasinaudojęs Tautvydo Sabonio vadovaujamas „Žalgiris“ susikrovė 20 taškų persvarą.

Sabonis šiose rungtynėse pavadavo atleistą trenerį Kazį Maksvytį.

Pirmoje pusėje „Wolves“ gynyboje sugebėjo atkovoti vos penkis kamuolius, iš viso tik aštuonis. Tiesa antro ketvirčio pabaigoje aikštės šeimininkai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 12 taškų.

Trečio kėlinio pradžioje su arbitrų sprendimais nesutikęs Kemzūra gavo dvi technines pražangas ir buvo priverstas palikti aikštę.

„Wolves“ bandymai atsitiesti buvo bevaisiai. Rungtynes efektingu dėjimu užbaidė Edmondas Sumneris.

Be vyriausiojo trenerio likę „Wolves“ jau pirmose rungtynėse praktiškai prarado viltis patekti į KMT pusfinalį. Atsakomąsias ketvirtfinalio rungtynes „Žalgiris“ žais namie.

„Žalgirio“ gretose rezultatyviausiai žaidė Brady Manekas. Jis pelnė 22 taškus ir pataikė keturis tritaškius iš penkių. 16 surinko Laurynas Birutis.

„Wolves“ ekipoje su 17 taškų rezultatyviausiai žaidė Treshawnas Thurmanas. 14 įmetė Christianas Mekowulu.