Sabonio trigubas dublis nepadėjo: „Kings“ dramatiškai krito namuose

Domantas Sabonis (Scanpix nuotr.)

Domantas Sabonis surinko dar vieną trigubą dublį, tačiau jo atstovaujama Sakramento „Kings“ ekipa patyrė dramatišką nesėkmę.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį lietuvio vedama Sakramento ekipa 103:107 krito prieš Dalaso „Mavericks“.

Dar likus pusei minutės iki mačo pabaigos rezultatas buvo lygus – 103:103 -, bet tuomet tritaškį smeigė iš Belgrado „Partizan“ į NBA sugrįžęs Dante Exumas, „Kings“ neužpuolė, o paskutinį žodį tarė vieną baudos metimą pataikęs Luka Dončičius.

Ketvirtą kėlinį „Mavericks“ pradėjo turėdama 9 taškų deficitą, tačiau spurtavo 12:0 ir pirmą kartą rungtynėse išsiveržė į priekį.

Sabonis aikštelėje iš viso praleido 36 minutes, per kurias pelnė 13 taškų, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Lietuvis taip pat padarė 4 klaidas ir susirinko 4 asmenines pražangas.

Saboniui tai buvo 26-asis trigubas dublis šiame sezone. Pagal šią statistiką „Kings“ centras yra lyderis visoje NBA, o artimiausią persekiotoją Nikola Jokičių lenkia 4 trigubais dubliais.

Tai taip pat jau 56-os rungtynės iš eilės, kuriose Lietuvos krepšininkas rinko bent dvigubą dublį.

Lemiamame ketvirtyje Dalaso ekipą į priekį vedė Kyrie Irvingas, 14 iš 30 savo taškų suvertęs būtent jame.

Šeštą pergalę iš eilės pasiekusiai „Mavericks“ komandai 26 taškus pridėjo Dončičius, taip pat atlikęs 12 rezultatyvių perdavimų. 12 taškų ir 9 atkovotus kamuolius surinko Dereckas Lively.

„Kings“ gretose rezultatyviausias su 23 taškais, 6 atkovotais kamuoliais ir 5 rezultatyviais perdavimais buvo De’Aaronas Foxas, Harrisonas Barnesas pelnė 20 taškų ir atkovojo 6 kamuolius.