Sabonio ir Dončičiaus akistatoje – triuškinanti „Mavericks“ pergalė

Domantas Sabonis (Sacramento Kings X nuotr.)

Domantas Sabonis pritrūko vieno rezultatyvaus perdavimo iki trigubo dublio, o Sakramento „Kings“ namuose buvo sutriuškinti Dalaso „Mavericks“ krepšininkų.

Po rungtynių pertraukos spurtavusi Dalaso komanda antrą mačo pusę laimėjo net 74:43, o rungtynes – 132:96.

Sabonis ant parketo praleido 31 minutę ir surinko 12 taškų (3/9 dvit., 0/1 trit., 6/8 baud.), 11 atkovotų kamuolių ir 9 rezultatyvius perdavimus. Lietuvio sąskaitoje – 55 dvigubi dubliai iš eilės ir pakartotas frančizės visų laikų rekordas – tokią pat seriją yra fiksavęs ir Jerry Lucasas. Viso Sabonio sąskaitoje – 68 dubliai sezone.

Prieš rungtynes abi komandos turėjo po lygiai pergalių, o sutriuškinimą pasiekę „Mavericks“ žaidėjai išstūmė Sabonio komandą iš atkrintamųjų ribos. Kitas rungtynes komandos vėl Sakramente žais tarpusavyje.

Dalaso komandai Luka Dončičius pelnė 28 taškus, sugriebė 11 kamuolių ir išdalino 6 rezultatyvius perdavimus. Slovėnas net 26 taškus surinko iki rungtynių pertraukos. Kyrie Irvingas pridėjo 24 taškus ir 8 rez. perdavimus, Timas Hardaway įmetė 22, o PJ Washingtonas – 14 taškų ir 13 sugriebtų kamuolių.

Šeimininkams De’Aaronas Foxas surinko 18 taškų (4/14 dvit., 2/4 trit.), Keeganas Murray pridėjo 17, o Keonas Ellisas ir Malikas Monkas – po 10 taškų.

„Mavericks“ krepšininkai pataikė net 22 tritaškius iš 39 (56,4 proc.), o aikštės šeimininkai – 11 iš 30 (36,7 proc.).