Sabonio dublių serija nutrūko Oklahomoje

Domantas Sabonis sužaidė vienas blogiausių sezono rungtynių, o jo Sakramento „Kings“ apmaudžiai nusileido Oklahomos „Thunder“ ekipai.

Sabonis ant parketo praleido 34 minutes ir pelnė 8 taškus (2/7 dvit., 4/7 baud.), sugriebė 13 kamuolių ir išdalino 5 rezultatyvius perdavimus. Iki šio mačo lietuvis dvigubą dublį fiksavo 61 kartą paeiliui. Tai – ilgiausia visų laikų NBA dublių serija užfiksuota viename sezone.

Lietuvis pirmuosius taškus pelnė tik įpusėjus antrajam mačo kėlinukui. „Kings“ po dviejų ketvirčių turėjo 19-os taškų persvarą, tačiau trečią ketvirtį pralaimėjo 23:39, o galų gale ir paleido rungtynes.

Sakaramento komandos gynėjas Keonas Ellisas dar iki rungtynių pertraukos surinko 20 taškų ir pagerino savo rezultatyvumo rekordą. Viso jis rungtynes baigė su 26 taškais. De’Aaronas Foxas surinko 33 taškus, 8 atkovotus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus.

„Thunder“ į pergalę vedė Shai Gilgeous-Alexanderis. Po traumos ant parketo grįžęs kanadietis suvertė net 40 taškų . Luguentzas Dortas pridėjo 18, o Chetas Holgremas – 15 taškų.

„Kings“ pralaimėjo trečią iš savo paskutinių keturių susitikimų ir likus žaisti 3 rungtynes reguliariajame sezone nuo šeštoje vietoje esančių Naujojo Orleano „Pelicans“ krepšininkų su Jonu Valančiūnu atsilieka jau dviem laimėjimais. Kitas rungtynes abiejų lietuvių atstovaujamos komandos žais tarpusavyje.