„Ryto“ žaidėju save įvardinęs Tubelis tiki savo šansais rinktinėje

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Ąžuolas Tubelis. Patricija Adamovič/BNS nuotr.

Lietuvos krepšinio rinktinės kandidatai renkasi į pirmąją stovyklą. Kazio Maksvyčio vadovaujama komanda ruošis atrankos į olimpines žaidynes turnyrui.

Palangos „Vanagupės“ viešbutyje vienas pirmųjų pasirodė jauniausias Lietuvos rinktinės kandidatas Ąžuolas Tubelis.

Krepšinio specialistai neabejoja, kad Tubelio galimybės patekti į dvyliktuką, kuris keliaus į Puerto Riką kovoti dėl olimpinio kelialapio, tiesiogiai priklauso nuo Jono Valančiūno situacijos.

Pats Ąžuolas tikino, kad jokios įtampos nejaučia ir nekantrauja pasistumdyti ant parketo su NBA žvaigždėmis. Tubelis atsisakė komentuoti savo klubinės karjeros ateitį, tačiau tikino, kad šiuo metu yra „Ryto“ žaidėjas.

„Labai smagu, nekantrauju visus pamatyti. Su dauguma jau esu žaidęs rinktinėje. Gerai praleisime laiką ir pasiruošime. Rezervinė rinktinė davė daug. Gera patirtis žaidėjams ir treneriams.“

– Kur galėtum daugiausiai padėti rinktinei?

– Galiu būti naudingas dviejose pozicijose. Įnešu fiziškumo ir greičio. Su manimi komanda gali bėgti į greitą puolimą.

– Kokios nuotaikos atvažiavai į stovyklą?

– Išsimiegojau pakeliui. Labai geros nuotaikos. Dvi dienas išgulėjau – skyriau vien tik poilsiui. Jaudulio jokio nejaučiu.

– Kokios emocijos po LKL finalo?

– Labai geros. Vis tik esu „Ryto“ žaidėjas, turiu kontraktą su jais. Mano komanda laimėjo. Pasveikinau trenerį, esu labai laimingas.

– Ar lauki treniruočių su Domantu Saboniu ir Jonu Valančiūnu?

– Žinoma, įdomu pasitikrinti. Labai įspūdingi jų fiziniai duomenys. Tikrai didelis skirtumas nuo LKL. Ten visi akcentuoja savo kūną ir tikrai yra gerai pasportavę. Visada smagu prieš tokias garsias pavardes pasistumdyti.

– Ar tiki, kad turi šansų patekti į dvyliktuką?

– Šansų yra. Bet esu čia jauniausias žaidėjas, tai skambių pareiškimų neketinu daryti. Atvažiavau, kad padėčiau. Visgi žaidžiame už Lietuvą.

Lietuvos rinktinė birželio 23 ir 25 dienomis sužais draugiškas rungtynes su Slovėnijos krepšininkais. Olimpinės atrankos turnyras Puerto Rike vyks liepos 2-7 dienomis.

Pasidalinti