„Rytas“ – „Wolves“: atkrintamųjų desertas su vieninga prognoze

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 3 min skaitymo trukmė
Irmanto Gelūno/BNS nuotr.

Lietuvos krepšinio lygoje prasideda lemiamų kovų metas. Turnyro pusfinaliuose susigrums čempionų titulą ginantis Kauno „Žalgiris“ su dramatiškai į jį patekusiu Panevėžio „Lietkabeliu“ bei Vilniaus „Rytas“ su kita sostinės komanda – „Wolves Twinsbet.“

Krepšinio ekspertai vieningai sutaria, kad tikras lietuviško krepšinio desertas vyks Vilniuje, kur toje pačioje arenoje iki trijų pergalių grumsis dvi sostinės ekipos.

Krepšinio treneris Tomas Purlys netiki, kad nors viena komanda šiuo metu yra pajėgi mesti iššūkį žalgiriečiams, tačiau mano, kad pasipriešinti labiausiai gebėtų kažkuri Vilniaus komanda.

„Prieš sezoną kalbėjom, kad yra apylygės keturios komandos ir galbūt galėtų mesti iššūkį „Žalgiriui“. Pagal dabartinę formą, manau, nei viena komanda nėra pajėgi mesti tą iššūkį.

Matant, kad „vilkai“ 2 kartus nugalėjo „Žalgirį“, „Rytas“ irgi geroje formoje – šios dvi Vilniaus komandos galėtų pasipriešinti labiausiai ir mesti didžiausią iššūkį.“

Neabejotinai didžiausią intrigą kelianti „Betsafe-LKL“ atkrintamųjų akistata yra naujasis sostinės derbis tarp „Ryto“ ir „Wolves Twinsbet“ ekipų. Reguliariajame sezone dvi pergales šventė Giedriaus Žibėno auklėtiniai, o kartą triumfavo „vilkai“. Įdomu, kad visos dvikovos baigėsi dviženkliais pranašumais.

Martynas Gecevičius, Vilniaus sportui skirtoje laidoje „1323“ kalbėdamas apie būsimą seriją išskyrė unikalią situaciją, kad namų pranašumą turint „Ryto“ komanda visas rungtynes žais varžovų arenoje.

„Jau nuo sezono pradžios kalbėjom ir tai ryškėjo eigoje, kad sulauksim to, ko norėjom. Keistas dalykas, kad „Rytas“ turi namų pranašumą, bet visas rungtynes žais „Twinsbet“ arenoje. Man asmeniškai būtų įdomiau pamatyti kaip žaidžia pirmas „Jeep“, paskui „Twinsbet“ ir taip toliau.“

Krepšininko neįtikino „Wolves“ pergalė prieš nukraujavusį Klaipėdos „Neptūną“, tad jis, kaip ir likę laidos vedėjai, prognozuoja pergalę 3-1 „Rytui“.

„Sutinku, kad „vilkai“ kontroliavo rungtynes ir buvo verti pergalės, bet tam jiems prireikė Žemaičio karjeros rungtynių.. Manau ir lygai, ir Lietuvos krepšiniui, su visa pagarba „Neptūnui“, geriau, kad turėsime tokią seriją. Galime tai vadinti play-offų desertu.

Mane labai nustebintų, jei būtų sausa serija. Tikiu, kad bus keturios rungtynės, o jei penkios – išvis fantastika.

Šiaip tikiu, kad „vilkams“ dabar bus mažiau streso nei serijoje su „Neptūnu“. Psichologinę naštą jie truputį nusimetė. „Rytas“ turi daugiau ką prarasti. „Vilkai“ jau bet kuriuos atveju pasirodė geriau nei pernai. „Rytas“ jei pralaimėtų, būtų visai kitas reikalas, visai kitos šnekos. Ypač pirmose rungtynėse daugiau streso turėtų būti pas „Rytą“. Vis tik galvoju, kad „Rytas“ ims seriją 3-1.“

Pirmieji savo kovas pradės „Žalgiris“ su „Lietkabeliu“. Pirmosios rungtynės Kaune startuos rytoj, antradienį. Pirmasis atkrintamųjų sostinės derbis – trečiadienį. Abiejų mačų pradžia – 18:30 val.

.

Pasidalinti