Rune dramatiškai patiesęs Sinneris išgelbėjo Džokovičiaus kailį Turine

Jannikas Sinneris (Scanpix nuotr.)

Geriausias Italijos tenisininkas Jannikas Sinneris „Nitto ATP Finals“ žaliojoje grupėje finišavo pirmoje vietoje.

Ketvirtoji pasaulio raketė ketvirtadienį dramatiškoje trijų setų kovoje 6:2, 5:7, 6:4 nugalėjo Holgerį Rune ir grupių etapą užbaigė 3 pergalėmis iš tiek pat galimų.

Sinnerio triumfas išgelbėjo ir geriausią pasaulio tenisininką Novaką Džokovičių, kuris Rune pergalės atveju būtų krovęsis lagaminus.

Pats Rune „Nitto ATP Finals“ užbaigė neiškovojęs nė vienos normalios pergalės – antrajame grupės mače jam jau po trijų geimų buvo įskaitytas laimėjimas prieš nugaros traumą patyrusį Stefanosą Tsitsipą. Pirmajame mače Rune Džokovičiui pralaimėjo.

6 kartus šį turnyrą laimėjęs serbas „Nitto ATP Finals“ pusfinalyje susitiks su Daniilu Medvedevu. Sinnerio priešininkas paaiškės penktadienį.

22-ejų Sinneris yra pirmasis Italijos tenisininkas istorijoje, pasiekęs baigiamojo sezono pusfinalį.