Rudigerio smūgis galva nulėmė „Real“ pergalę

Antonio Rudigeris. Scanpix nuotr.

Madrido „Real“ komanda iškovojo pergalę Ispanijos futbolo čempionate. Karališkasis klubas antro kėlinio pabaigoje po Antonio Rudigerio įvarčio galva namie 1:0 nugalėjo „Mallorca“ ekipą.

Nors svečiai Santiago Bernabeu stadione paskutinį kartą pergalę šventė tik 2009 metais, šiose rungtynėse jie turėjo kelias geras progas išsiveržti į priekį. Po Antonio Sanchezo ir Samu Costa smūgių „Real“ gelbėjo vartų konstrukcija.

69 minutę puikią progą pasižymėti turėjo Brahimas Diazas, tačiau iš kelių metrų smūgiu galva pataikė kamuoliu į virpstą.

Lemiama susitikime tapo 78 minutė, kai smūgiu galva po Luka Modričiaus pakelto kampinio pasižymėjo Antonio Rudigeris. Tai pirmas Vokietijos rinktinės gynėjo įvartis šį sezoną Ispanijos čempionate.

Rudigerio įvartis į Mallorca vartus

„Real“ po 19 turų yra surinkusi 48 taškus ir užima pirmą vietą Ispanijos čempionate. Juos prisivyti gali „Girona“, kuri trečiadienio vakarą namie sutinka ketvirtoje vietoje žengiantį Madrido „Atletico“.

„Real“ dabar 18 rungtynių iš eilės įvairiuose turnyruose nepatyrė pralaimėjimo skonio.

Šeštadienį „Real“ žais Karaliaus taurės rungtynes išvykoje su trečios lygos autsaidere „Arandina“ ekipa.