Rubštavičiaus ir „Breakers“ sezonas Australijoje – baigtas

Mantas Rubštavičius (Breakers nuotr.)

Manto Rubštavičiaus ir „New Zealand Breakers“ ekipos sezonas Australijoje – baigtas.

Pirmadienio rytą 21-erių gynėjo atstovaujama komanda lemiamose įkrintamųjų rungtynėse 85:88 krito prieš „Illawarra Hawks“ krepšininkus.

Pirmąjį kėlinį Rubštavičiaus komanda pralaimėjo 31:17, tačiau netrukus pradėjo artėti, o įpusėjus ketvirtajam kėliniui ir išsiveržė į priekį rekordiniu 4 taškų skirtumu (73:69). Visgi paskutinėje mačo atkarpoje stipresni buvo „Hawks“.

Į pusfinalio seriją iki trijų pergalių patekę šeimininkai joje susitiks su „Melbourne United“ krepšininkais.

Rubštavičius šio ryto mače per 20 minučių pelnė 11 taškų, atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 9 naudingumo balus.

„Breakers“ komandai sezonas Australijoje baigėsi anksti, tad yra teorinių galimybių, jog Rubštavičius gali persikelti parungtyniauti į Europą.

„Hawks“ į priekį pirmadienį vedė gynėjas Justinas Robinsonas, 24 iš 26 taškų pelnęs antroje mačo dalyje. Samas Frolingas pridėjo 21 tašką ir atkovojo 9 kamuolius.