Rubio užsiminė apie norą grįžti į Barseloną

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Ricky Rubio (Scanpix nuotr.)

Vienas žymiausių Europos krepšininkų Ricky Rubio prabilo svarstantis apie galimybę sugrįžti į Ispaniją.

Šis sezonas Rubio nebuvo įsimintinas. Nors Klivlando „Cavaliers“ atstovui esant aikštėje komanda atakuodavo geriau, asmeninė ispano statistika nebuvo stebinanti.

Sugrįžęs po sunkios kelio traumos Rubio šį sezoną NBA per 17 minučių aikštėje vidutiniškai rinkdavo 5,2 taško ir 2,1 rezultatyvaus perdavimo.

Neįsimintinas sezonas patį Rubio pastūmėjo galvoti ir apie sugrįžimą į Europą.

„Pradedu galvoti apie sugrįžimą, – Ispanijos tinklalaidei „La Sotana“ teigė įžaidėjas. – Noriu grįžti namo, į Barseloną, arti namų.“

Konkrečiai apie Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamą „Barcelona“ komandą 32-ejų krepšininkas nekalbėjo, tačiau panašu, jog ispanas nebūtų prieš grįžti į komandą, su kuria 2010 metais Paryžiuje tapo Eurolygos čempionu.

Su „Cavaliers“ Rubio dar turi 2 metus galiosiantį kontraktą, kuris ispano kišenes per šį laikotarpį turėtų papildyti daugiau nei 12 milijonų dolerių.

„Turiu dar dvejus metus, galbūt vienereius. Pamatysime“, – teigė žaidėjas.

Rubio apie pabaigą NBA galvoja ne vien dėl asmeninio noro žaisti Europoje.

„Kai mano sūnus pradės lankyti mokyklą, NBA neteks savo prasmės. Turėsiu grįžti į Ispaniją. Nenoriu mėtytis, kai jam bus 6-eri – amžius, kai reikia pradėti bendrauti su draugais. Apie tai jau kalbėjome ir su žmona. Abu dėl to sutariame. Tuo metu krepšinis jau nebebus prioritetas“, – sezono pradžioje kalbėjo Rubio.

Grįžti Rubio gali nebūtinai į „Barcelona“ ekipą. Tai gali būti ir Badalonos „Joventut“ arba gero draugo Marco Gasolio atstovaujama Žironos „Basquet“ komanda. Visgi pats Rubio užsiminė ir apie kitą šalį.

„Norėčiau metus pažaisti ir Italijoje. Man ji patinka, patinka kalba, maistas. Nors galbūt tam jau yra per vėlu“, – teigė krepšininkas.

Šiemet trijose Azijos šalyse vyks pasaulio krepšinio čempionatas, kuriame dalyvaus ir Ispanija. Nors atstovauti rinktinei Rubio niekad neatsisakė, kol kas dėl savo fizinės formos duoti aiškaus atsakymo įžaidėjas negali.

Pasidalinti