Rubio apie savo ateitį: „Neįsivaizduoju, kas bus toliau“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Ricky Rubio (Barca Basket nuotr.)

Barselonos „Barcelona“ užbaigė savo sezoną apmaudžiai nusileidusi Madrido „Real“ komandai Ispanijos lygos (ACB) pusfinalyje. Didesnis klaustukas – kas laukia Ricky Rubio. Ar toliau tęs savo karjerą, ar nuspręs kabinti sportbačius ant vinies?

Praeiti metai Rubio buvo labai sunkūs. Vasarą nusprendė padaryti pauzę krepšininko karjeroje tam, kad susitvarkytų psichologines problemas. Didžioji dalis žmonių nežinojo, ar pavyks išvysti ant parketo ne vieną sezoną Eurolygoje bei NBA praleidusį ispaną.

Prieš tris mėnesius, jis sugrįžo į krepšinį prisijungdamas prie Barselonos komandos. Tie trys mėnesiai pabėgo greitai ir nesėkmingai. Katalonai Eurolygoje krito ketvirtfinalyje prieš „Olympiakos“, o vakar pusfinalyje nusileido Madrido komandai serijoje iki 3 pergalių 0-3. Po pralaimėtų rungtynių Rubio buvo pakalbintas žurnalistų apie savo ateitį, sugrįžimą į krepšinį ir sezono pabaigą.

„Tiesą sakant, neįsivaizduoju. Nenoriu apsispręsti akimirksniu, nes užtruks keletą savaičių, kol viską įvertinsiu blaivia galva. Nebuvo lengva sugrįžti, o šią akimirką atsakymo  neturiu,“  po pralaimėtų varžybų kalbėjo Rubio.

„Šie mėnesiai buvo keisti. Norėjau kai ką pakeisti, bet atvykti sezono viduryje į komandą nėra lengva. Mano charakteris yra santūrus ir nesijaučiu savimi 100 %. Tikėjausi iš savęs daugiau, bet ir neturėjau jokių lūkesčių. Manau, akivaizdu, kad mano pusiausvyra ir kokybė nėra gera,“  pasakojo Rubio.

Rogeris Grimau po pralaimėtos serijos užsipuolė teisėjus ir kaltino juos dėl sausai pralaimėtos pusfinalio serijos, bet Rubio turėjo kitokią nuomonę.

„Nepasakyčiau, kad tai buvo prieš mus. Jei norime turėti vieną geriausių lygų pasaulyje, taip pat turime būti aukšto lygio visais aspektais. Nesuversčiau kaltės ant teisėjų dėl serijos rezultato 0-3. Patys nežaidėm taip, kaip turėjome.

„Barcelona” rodo norą pratęsti sutartį su Rubio, tačiau vis dar neaišku, kokį sprendimą priims pats krepšininkas dėl savo ateities.

Pasidalinti