Ronaldo ir Messi akistatoje rezultatyvesnis buvo portugalas, bet pergalę šventė PSG

Saudo Arabijos sostinėje Rijade susikirto amžinų priešininkų Cristiano Ronaldo ir Lionelio Messi keliai. Nors šią mini dvikovą laimėjo portugalas, pergalę šventė pasaulio čempiono komanda.

Ketvirtadienį „Ring Fahd“ stadione susirėmė iš dviejų stipriausių Saudo Arabijos klubų – „Al Halil“ ir „Al Nassr“ – surinkta komanda ir „Paris Saint-Germain“ ekipa.

Su „Al Nassr“ įspūdingą kontraktą sudariusi Portugalijos žvaigždė Ronaldo pakliuvo į Saudo Arabijos komandą, nors vietinėje lygoje dar nesužaidė nė vienerių rungtynių.

Visgi rungtynės geriau prasidėjo Messi, kuris jau 3-ią minutę po Neymaro perdavimo pelnė pirmą dvikovos įvartį.

Tačiau amžinų varžovų akistatoje viršų ėmė Ronaldo – puolėjas 34-ą minutę realizavo baudinį, o per pridėtą laiką pirmajame kėlinyje pasižymėjo ir antrą kartą.

Tiek Messi, tiek Ronaldo buvo pakeisti prabėgus kiek daugiau nei valandai.

Nors daugiau įvarčių pelnė portugalas, pergalę 5:4 šventė PSG. Jos gretose dar pasižymėjo ir Marquinhosas, Sergio Ramosas, Kylianas Mbappe ir Hugo Ekitike. Saudo Arabijos komandos gretose pelnė Jang-Hyun-soo ir Talisca.