Ronaldo dublis portugalams garantavo vietą Europos čempionate

Cristiano Ronaldo (Scanpix nuotr.)

Du Cristiano Ronaldo įvarčiai Portugalijos rinktinei padėjo įsirašyti dar vieną pergalę Europos čempionato atrankoje.

Penktadienio vakarą Roberto Martinezo treniruojami portugalai 3:2 nugalėjo Slovakiją.

Antrojo kėlinio viduryje Davidas Hancko sugrąžino intrigą, kai slovakų atsilikimą po Goncalo Ramoso ir Ronaldo įvarčių sumažino iki 1 tikslaus smūgio, tačiau po 3 minučių, 72-ąją, Ronaldo sugrąžino turėtą persvarą. 80-ą min. Stanislavas Lobotka slovakams mušė antrą įvartį, tačiau tai iškovoti taškų nepadėjo.

Ši pergalė 21 tašką turinčiai Ronaldo kariaunai leido užsitikrinti vietą tarp dviejų geriausių J grupės komandų ir žengti į kitų metų Europos čempionatą.

Pirmajame kėlinyje Ronaldo pasižymėjo nuo 11 metrų žymos, o antrajame sėkmingai uždarė gerą komandos draugo perdavimą.

Portugalijos rinktinė šioje Europos čempionato atrankoje iškovojo 7 pergales iš tiek pat galimų.

„Cristiano puikiai leidžia laiką, už savo klubą žaidžia daug minučių ir muša daug įvarčių. Jis turi labai daug patirties su rinktine ir yra pavyzdys jauniesiems žaidėjams“, – teigė Martinezas.

Slovakai turi surinkę 13 taškų ir J grupėje yra antri. 2 taškais jie lenkia Liuksemburgą, su kuriuo laukia susitikima pirmadienį.

Vietą Europos čempionate penktadienį užsitikrino ir pasaulio čempionato finalininkė Prancūzija, 2:1 palaužusi Nyderlandų komandą.

Abu įvarčius prancūzams pelnė PSG žvaigždė Kylianas Mbappe.