Rinktinės juokelių pasiilgęs Giedraitis – apie sutartį su „Crvena Zvezda“ ir beprecedentį finalą Serbijoje

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Rokas Giedraitis (BNS Foto nuotr.)

Sekmadienį Palangoje savo stovyklą pradėjo pagrindinė Lietuvos krepšinio rinktinė, į kurią prisistatė ir Belgrado „Crvena Zvezda“ puolėjas Rokas Giedraitis.

„Visą laiką geros emocijos susirinkus su geriausiais Lietuvos sportininkais. Nuotaika gera, visi esame nusiteikę gerai. Pradėsime dirbti“, – apie olimpinės vasaros pradžią su rinktine kalbėjo Giedraitis.

Kaip ir daugeliui kitų rinktinės narių, sezonas Giedraičiui baigėsi visai neseniai – birželio 5 dieną. Sezonas galėjo užsitęsti dar ilgiau, tačiau Serbijos lyga finišavo išskirtinai – kai sustabdžius rungtynes „Partizan“ žaidėjai paliko areną, nors mačas vėliau turėjo būti pratęstas.

„Tokios patirties dar nesu turėjęs savo gyvenime. Atsilikinėjome 12 taškų ir buvau tikras, kad reikės žaisti lemiamas rungtynes, bet tada prasidėjo kažkokie dainavimai. Ten yra kažkokios taisyklės, kad jeigu praedama dainuoti apie klubų vadovų šeimas, yra stabdomos rungtynės, kol tos skanduotės nustoja. Tie fanai nenustojo ir mes tiesiog išėjome į rūbinę, nes prasidėjo ir daiktų mėtymas.

Nuėjus į rūbinę mums pasakė, kad galimai daugiau nežaisime“, – beprecedentį finalą prisiminė Giedraitis.

– Jūsų sezonas baigėsi labai neseniai, ar jaučiatės pasiruošęs fiziškai?

– Kažkiek taip. Praėjo tik aštuonios dienos, bet manau, kad užteks.

– Prieš savaitę pratęsėte sutartį su Belgrado „Crvena Zvezda“. Ar lengvai priėmėte šį sprendimą?

– Buvo visokių minčių, tačiau Lietuvos klubai susidomėjimo nerodė, pasiūlymą gavau anksti. Pasišnekėjome su šeima. Vaikai ir žmona ten patenkinti, tad manau, kad pasirinkome teisingą sprendimą, juolab kad vyriausiasis strategas irgi manęs labai norėjo komandoje.

– Iki atrankos pradžios lieka nedaug laiko. Ar spėsite deramai pasiruošti?

– Tikiuosi, kad viskas bus gerai ir pasiruošime. Laiko kažkiek tikrai turime.

– Ko labiausiai pasiilgote rinktinėje?

– Visos tos virtuvės: bajeriukų, juokelių.

Pasidalinti