Rezultatyvus Giedraitis ir Bolomboy Šarui išrašė pirmą pralaimėjimą

Crvena Zvezda X nuotr.

Rokas Giedraitis naudingumu ir rezultatyvumu nusileido tik karjeros rungtynes sužaidusiam Joeliui Bolomboy’ui, o Šarūnas Jasikevičius patyrė pirmąjį pralaimėjimą naujoje darbovietėje. Jo treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ namuose 76:85 pralaimėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipai.

Tai buvo pirmasis Stambulo komandos pralaimėjimas namuose. Prieš tai jie buvo laimėję visas 7 Turkijoje žaistas rungtynes.

Giedraitis surinko 19 taškų (2/5 dvit., 2/5 trit., 9/10 baud,), atkovojo 7 kamuolius, išprovokavo 8 pražangas ir rungtynes baigė su 22 naudingumo balais.

Svečiai iš Serbijos lemiamą ketvirtį pradėjo 14:6 ir susikūrė 8 taškų pranašumą pranašumą. Šaro vyrai strigo puolime, o Giedraitis baudų metimais, likus žaisti 2 minutes, „Crvena Zvezda“ persvarą padidino jau iki 11 taškų.

Jasikevičius paparašė minutės pertraukėlės, po kurios prie varžovų priartėti pavyko, tačiau jo komandai intrigos rungtynėse nebesugrąžino.

Jasikevičiaus auklėtiniai iššvaistė trečiame ketvirtyje turėtą dviženklį pranašumą ir, po Giedraičio baudos metimų kėlinuko pabaigoje, rezultatas tapo lygus – 57:57.

Joelis Bolomboy sužaidė rezultatyviausias ir naudingiausias karjeros rungtynes Eurolygoje. Belgrado komandos aukštaūgis pelnė 24 taškus (8/9 dvit.), atkovojo 6 kamuolius, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 32 naudingumo balus.

Nugalėtojams Adamas Hanga pridėjo 12 taškų, o Milošas Teodosičius – 6 taškus ir 8 rezultatyvius perdavimus.

„Fenerbahče“ gretose Nigelis Hayesas-Davisas įmetė 21 tašką (3/3 trit.), atkovojo 9 kamuolius ir surinko 28 naudingumo balus. Scottie Wilbekinas pridėjo 14 taškų (4/8 trit.), o Johnathanas Motley – 11 taškų ir 6 atkovotus kamuolius.

Kitas dvigubos Eurolygos rungtynes „Fenerbahče“ žais Panevėžyje, kur priims Tel Avivo „Maccabi“ ekipą. O Giedraičio su komanda laukia Belgrado derbis ir dvikova su „Partizan.“