Rezultatyvumu blykstelėjęs Jakučionis nusileido Prancūzijos talentui

Kasparas Jakučionis (Twitter nuotr.)

Eurolygos jaunimo „U18 Next Generation basketball” turnyre, Kasparas Jakučionis sužaidė įspūdingą mačą, tačiau to nepakako pergalei.

Po atkaklios ir dramatiškos kovos 101:96 Barselonos jaunimas turėjo pripažinti PFFB INSEP „Paris“ bendraamžių pranašumą.

Likus žaisti 2 sekundes, Kasparas turėjo galimybę išlyginti rezultatą (99:96), tačiau tolimas metimas nepasiekė tikslo ir Paryžiaus klubas triumfavo.

Jakučionis per 32 minutes pelnė 31 tašką, atkovojo 7 kamuolius, išdalino tiek pat rezultatyvių perdavimų ir surinko 33 naudingumo balus. Tiesa, tikslą pasiekė tik 3 Kasparo tolimi metimai iš 12.

Kitas lietuvis Artūras Butajevas per 38 minutes surinko 9 taškus, 11 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvius perdavimus ir 17 naudingumo balų.

Varžovų komandą į pergalę vedė Nolanas Traore, kuris per 36 minutes suvertė net 45 taškus. Jo sąskaitoje – 6 atkovoti kamuoliai, 9 rezultatyvūs perdavimai ir 50 naudingumo balų.

Barselonos jaunieji talentai patyrė antrą nesėkmę per tris mačus. Jei „Overtime Elite“ komanda šiandien įveiks ALBA bendraamžius, Jakučioniui ir komandai turnyras bus baigtas.