Rezultatyviausiose Sabonio sezono rungtynėse – užtikrinta „Kings“ pergalė Los Andžele

Domantas Sabonis (Sacramento Kings twitter nuotr.)

Domantas Sabonis sužaidė galingas rungtynes, o jo atstovaujama Sakramento „Kings“ svečiuose 110:125 nugalėjo Los Andželo „Lakers“ komandą.

Sabonis viso surinko 29 taškus, atkovojo 16 kamuolių ir atliko 7 rezultyvius perdavimus. Lietuvis taip pat perėmė 3 kamuolius ir blokavo varžovų metimą.

1 ketvirtyje Sakramento krepšininkai pataikė 6 tolimus metimus, o kėlinuką laimėjo rezultatu 38:25.

Jau pirmoje rungtynių pusėje „Kings“ lyderių duetas – Sabonis ir De’Aaronas Foxas kartu surinko net 40 taškų, o visa Sakramento komanda – net 72 taškus.

Paskutiniame kėlinuke Lebrono Jameso pastangomis „Lakers“ buvo priartėję, tačiau didžiulės persvaros panaikinti nesugebėjo. Galutinis rezultatas – 110:125.

Be Sabonio, Sakramento komandoje daugiausiai taškų – po 28 pelnė Kevinas Huerteris (6/11 trit.) ir Foxas – (3/9 trit.). Harrisonas Barnesas pridėjo 13 taškų.

„Lakers“ į priekį vedė Jameso ir D’Angelo Russello duetas, irgi surinkęs po 28 taškus. Jameso sąskaitoje – trigubas dublis. Jis atkovojo 10 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų

Kitose rungtynėse „Kings“ San Antonijuje pratęs rungtynių išvykose seriją, o „Lakers“ išvykoje susitiks su Portlando „Trail Blazers“ krepšininkais.