Rezultatyviausias Jokubaičio sezono rungtynes užgožė „Barcos“ sutriuškinimas

Rokas Jokubaitis (Scanpix nuotr.)

Rokas Jokubaitis sužaidė rezultatyviausias Eurolygos sezono rungtynes, tačiau „Barcelona“ ekipa patyrė triuškinantį pralaimėjimą.

Ketvirtadienį 22-ajame Eurolygos ture Rogerio Grimau auklėtiniai 74:98 neturėjo šansų prieš Stambulo „Anadolu Efes“.

Jokubaitis aikštelėje praleido 24 minutes, per kurias pelnė 14 taškų, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo kamuolį ir surinko 15 naudingumo balų.

„Anadolu Efes“ pirmavo visų rungtynių metu, tačiau ilgą laiką solidesnio pranašumo susikrauti nepavyko. Visgi rezultatui esant 59:55 Erdemo Cano auklėtiniai spurtavo 11:3, pirmąkart įgijo dviženklę persvarą.

Ketvirtajame kėlinyje Stambulo klubas didino persvarą ir iškovojo triuškinančią pergalę.

Antrąją mačo pusę „Anadolu Efes“ laimėjo 56:35.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Rodrigue Beaubois, surinkęs 21 tašką, 5 rezultatyvius perdavimus, 3 atkovotus kamuolius ir 29 naudingumo balus.

Tiboras Pleissas pridėjo 17 taškų ir 7 atkovotus kamuolius, Danielis Oturu pelnė 16 taškų, Shane’as Larkinas pasižymėjo 15 taškų ir 8 rezultatyviais perdavimais.

„Barcos“ komandoje už Jokubaitį rezultatyviau sužaidė tik Willy Hernangomezas, pelnęs 18 taškų ir atkovojęs 4 kamuolius.

Katalonai su 15 pergalių lieka antroje turnyrinės lentelės vietoje, „Anadolu Efes“ bent trumpam atsilikimą nuo įkrintamųjų zonos sumažino iki 2 pergalių.