Retų pagyrų komandai davęs Pacevičius: „Kartu praleidžiame daugiau laiko nei su šeimomis“

Nedas Pacevičius (Roko Lukoševičiaus/BNS nuotr.)

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“), antrosiose mažojo finalo rungtynėse tarp Vilniaus „Wolves Twinsbet“ ir Panevėžio „7BetLietkabielio” nervų ir intrigos buvo daug, bet šaltesnius nervus parodę svečiai išlygino serijos rezultatą .

Didžiąją rungtynių dalį vilniečiai pirmavo ir ketvirto kėlinio pradžioje turėjo 12 taškų pranašumą (61:49), bet Lietkabielis” spurtavo 150 ir persvėrė rezultatą savo naudai (64:61). Vilkai nepasidavė, susigrąžino iniciatyvą į savo rankas ir iškovojo pergalę 81:73.

Serijos rezultatas tapo lygus 11. Žaidžiama iki 3 pergalių. Sekmadienį mažasis finalas sugrįš į Vilnių.

Geru keliu grįžome į seriją. Kaip ir pirmosiose serijos rungtynėse, didžiąją rungtynių dalį kontroliavome, tik pabaiga kitokia. Noriu padėkoti žaidėjam už parodytą kovą ir pergalę. Nedėkoju, kaip kiti kolegos, bet tiek žaidėjai, tiek trenerių štabas šiandien nusipelnė pagyrų,” po rungtynių kalbėjo Nedas Pacevičius.

Ar labai išmušė iš vėžių Panevėžio atkarpa 15:0 ketvirto kėlinio pradžioje?

Išmušė. To ir laukėme. Kai pamatėme su kuo jie pradeda ketvirtą kėlinį, buvo logiška to laukti. Svarbiausia, kad radome rungtynių gale būdų, kaip iškovoti pergalę.

Sulaimono tik 6 taškai. Kaip jis jaučiasi?

Jo pelnyti taškai man mažiausiai rūpi. Medicininių išrašų jums tikrai nepateiksiu. Jeigu jis žaidžia, vadinasi yra pasiruošęs.

Kaip atrodo komandos vidus ir žaidėjų savijauta?

Svarbiausia poilsis. Matome tuos pačius veidus kelintas mėnesis iš eilės ir praleidžiame kartu laiko daugiau nei su šeimomis. Liko labai nedaug, o žaidėjai jį užbaigti stengsis kuo įmanoma geriau.