Retą pergalę lietingame Sinsinatyje nuskynęs kanadietis: „Tenisas manęs dar nepaliko“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Felixas Auger-Aliassime'as (Scanpix nuotr.)

Nuo gegužės mėnesio vos vieną pergalę sąskaitoje turėjęs Felixas Auger-Aliassime’as pergalingai startavo Sinsinačio „Masters“ turnyre.

14-ą vietą ATP reitinge užimantis kanadietis atsitiesė po pralaimėto pirmojo seto ir 4:6, 6:2, 6:3 nugalėjo italą Matteo Berrettini (ATP-38).

Tenisininkams tai buvo 6 tarpusavio akistata ir antra Auger-Aliassime’o pergalė.

Prieš šį „Masters“ turnyrą 14-oji pasaulio raketė buvo pralaimėjusi 5 mačus iš eilės, o nuo gegužės 25 dienos džiaugėsi tik viena pergale.

„Svarbi pergalė. Šie metai yra gana sunkūs, tenka tvarkytis su daug naujų dalykų, – po pergalės teigė tenisininkas. – Kiekviena pergalė dabar man suteikia džiaugsmo. Žinoma, turnyras dar tik prasidėjo ir aš noriu eiti toliau. Mano ambicijos vis dar yra aukštos. Neabejoju savimi.

Susiduriu su įvairiais komentarais, bet tikiu, kad tenisas manęs dar nepaliko. Žinau, kad galiu demonstruoti gerą žaidimą ir tai šiandien įrodžiau dar kartą. Stengsiuos iš šiandienos pergalės pasisemti kiek įmanoma daugiau pozityvo“, – teigė Auger-Aliassime’as.

2021 ir 2022 metais Auger-Aliassime’as pasiekė Sinsinačio „Masters“ ketvirtfinalį, o kitame etape susitiks su Adrianu Mannarino, kuris 6:4, 6:3 nugalėjo tautietį Richard’ą Gasquet.

Nemažai kitų mačų pirmadienį buvo nukelta dėl blogų oro sąlygų. Ypač apmaudžiai nutrauktas Stano Wawrinkos ir Brandono Nakashimos mačas, kuriame pirmasis tenisininkas pirmavo 6:3, 6:7 (5:7), 5:2 ir buvo per geimą nuo pergalės.

Pasidalinti