Rekordo besigviešiantis Sabonis ir „Kings“ krito prieš silpniausią NBA komandą

Domantas Sabonis (Scanpix nuotr.)

Domanto Sabonio Sakramento „Kings“ ekipai nepavyko pratęsti pergalių serijos prieš NBA autsaiderius.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Mike’o Browno treniruojama komanda 102:109 krito prieš Vašingtono „Wizards“ krepšininkus.

Dar trečiajame kėlinyje šeimininkų persvara buvo pasiekusi 16 taškų (84:68), tačiau tuomet „Kings“ spurtavo 19:4 ir priartėjo per tašką (87:88). Visgi Vašingtono komanda mačo pabaigą sužaidė sėkmingiau ir iškovojo pergalę.

Sabonis aikštelėje praleido 38 minutes, per kurias surinko 14 taškų, 14 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyvius perdavimus ir 6 klaidas.

Tai jau 52 mačas iš eilės, kuriame centras iš Lietuvos pasižymi dvigubu dubliu. Iki absoliutaus rekordo dabar Saboniui trūksta tik dviejų dvigubų dublių.

Iki šiol daugiausiai jų paeiliui yra surinkęs Kevinas Love’as, 2010-2011 m. sezone dvigubus dublius fiksavęs 53 rungtynėse iš eilės.

Sabonis šį sezoną NBA lyderiauja ir pagal dvigubus, ir pagal trigubus dublius.

„Kings“ ekipai tai buvo pirmas nesėkmė per pastarąsias trejas rungtynes. Po jos Browno komanda krito į aštuntą vietą. Nuo tiesioginės vietos atkrintamosiose Sakramento klubą skiria viena pergalė.

Tuo metu „Wizards“ tai buvo viso labo 12 pergalė šiame sezone. Pagal šį rodiklį Vašingtono ekipa yra prasčiausia per abi – Vakarų ir Rytų – konferencijas.

Nugalėtojų gretose šiąnakt rezultatyviausiai žaidė puolėjas Kyle’as Kuzma, surinkęs 31 tašką, 6 atkovotus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus.

Deni Avdija pridėjo 17 taškų ir atkovojo 9 kamuolius, Corey Kispertas surinko 15 taškų.

„Kings“ komandoje vėl rezultatyviausias su 25 taškais buvo De’Aaronas Foxas, 20 pridėjo Malikas Monkas.