Rekordiškai greitą įvartį praleidę italai įveikė Albanijos komandą

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Nicolo Barella (Scanpix nuotr.)

Gausiai Dortmundo „Signal Iduna Park“ stadione susirinkę albanų aistruoliai išvydo itin ankstyvą savo palaikomos komandos įvartį, tačiau galiausiai pergalę „mirtininkų“ grupėje iškovojo Italijos rinktinė.

Luciano Spalletti auklėtiniai atsitiesė po šalto dušo mačo pradžioje ir 2:1 nugalėjo Albanijos rinktinę Europos futbolo čempionato B grupės rungtynėse.

Kitame grupės susitikime Ispanijos futbolininkai 3:0 susitvarkė su Kroatijos rinktine.

Italai nuo pirmos minutės buvo priversti mestis į priekį. Dar neįpusėjus pirmajai susitikimo minutei suklydo italų gynėjai ir Nedimas Bajrami iš aštraus kampo pasiuntė kamuolį po Gianluigi Donnarumma ginamų vartų skersiniu.

23 sekundę pelnytas pelnytas įvartis – greičiausias Europos čempionatų istorijoje.

Sužaidus 10 minučių italai sėkmingai įžaidė kampinį ir Lorenzo Pellegrini perdavimą uždarė gynėjas Alessandro Bastoni – 1:1.

Italai toliau dominavo ir 16 minutę vienos iš jų atakų metu kamuolys atšoko Nicolo Barellai ir šis puikiu smūgiu iš 16 metrų išvedė savo komandą į priekį – 2:1.

Antrajame kėlinyje rungtynės vyko intensyviai, tačiau nei vienai komandai nepavyko sukurti pavojingesnių epizodų. Paskutinę pagrindinio laiko minutę pavojingą momentą turėjo albanų puolėjas Rey Manaj, bet jo smūgiuotas kamuolys skriejo šalia virpsto.

Spalletti komanda kamuolį kontroliavo 65 procentus laiko ir atliko 15 smūgių, prieš albanų 8.

Kitas rungtynes Italijos futbolininkai žais birželio 20 dieną. Grupės lyderių akistatoje jie susikaus su ispanais. Albanijos rinktinės birželio 19 dieną laukia akistata su Kroatijos komanda.

Pasidalinti