Rekordiškai atakavę „Pacers“ triumfavo Niujorke ir žengė į konferencijos finalą

Indianos „Pacers“ laimėjo visus rungtynių kėlinukus ir šventė užtikrintą pergalę prieš traumų prakeiksmo vis neatsikratančią Niujorko „Knicks“.

„Pacers“ varžovų krepšį atakavo taikliausiai NBA atkrintamųjų istorijoje ir Niujorke 130:109 sutriuškino vietos „Knicks“ ekipą.

Indianapolio krepšininkai „iš žaidimo“ pataikė net 67,1 proc. metimų (53 iš 79) ir žengė į Rytų konferencijos finalą po 10 metų pertraukos.

Visi „Pacers“ startinio penketo žaidėjai sumetė po bent 17 taškų. Pirmoje mačo dalyje nugalėtojai pataikė net 29 metimus iš 38.

Rezultatyviausia NBA reguliaraus sezono komanda iki atkrintamųjų vidutiniškai rinko po 123,3 taško, 140 taškų ribą pasiekė net 11 kartų, kas yra lygos rekordas.

„Knicks“ žaidė be traumuotų Juliuso Randle’o, Bojano Bogdanovičiaus ir Mitchello Robinsono. OG Anunoby grįžo po traumos, tačiau ant parketo praleido vos 5 minutes. Negana to, antroje mačo dalyje ranką susilaužė komandos lyderis Jalenas Brunsonas.

„Pacers“ per pirmą ketvirtį suvertė net 39 taškus – tai yra rezultatyviausias kėlinukas septintų serijos rungtynių istorijoje.

Nugalėtojams Tyrese’as Haliburtonas surinko 26 taškus, Pascalis Siakamas ir Andrew Nembhardas pridėjo po 20, Aaronas Nesmithas – 19,. Mylesas Turneris – 17, o TJ McConnellis – 12 taškų.

„Galvoti, kad atkrintamosiose negalima žaisti taip greitai yra pasenęs požiūris“, – po mačo tikino Haliburtonas.

„Knicks“ neišgelbėjo 9 tolimus metimus pataikęs ir 39 taškus suvertęs Donte DiVincenzo. Alecas Burcsas įmetė 26, o Brunsonas iki traumos spėjo surinkti 17 taškų.

Konferencijos finale „Pacers“ susikaus su NBA reguliaraus sezono geriausia komanda – Bostono „Celtics“.