Rekordinės minios palaikomi „Liverpool“ grįžo į pirmą vietą čempionate

Darwinas Nunezas. Liverpool X nuotr.

Diogo Jota, Luisas Diazas ir Darwinas Nunezas pelnė įvarčius, o „Liverpool“ ekipa namie 3:1 nugalėjo „Burnley“ klubą. Susitikimą pirmą kartą „Anfield“ stadione atidengus visas pertvarkytas vietas stebėjo rekordinis žiūrovų skaičius – 60 725 aistruoliai.

Po šios pergalės Jurgeno Kloppo vadovaujami futbolininkai vėl susigrąžino pirmą vietą Anglijos futbolo čempionate ir dviem taškais lenkia taip pat pergalę šeštadienį iškovojusius „Manchester City“.

Tačiau „Liverpool“ yra rungtynėmis sužaidę daugiau.

Aikštės šeimininkus į priekį išvedė Jota 31 minutę. Besibaigiant pirmam kėliniui „Burnley“ po Dara O‘Shea įvarčio rezultatą išlygino.

Tačiau antrame kėlinyje „Liverpool“ įmušė dar du įvarčius 52 ir 79 minutėmis.

Pergalės nesutrukdė iškovoti ir dėl ligos kelių žaidėjų netektis. Raudoniesiems negalėjo padėti vartininkas Alissonas Beckeris ir gynėjas Joe Gomezas. Traumuotas ir Mohamedas Salah.

Rungtynėse susižeidė ir aikštę paliko rezultatyvų perdavimą susitikime atlikęs Trentas Alexanderis-Arnoldas.