Rekordinės Lukošiūno minutės NBA G lygoje

Karolis Lukošiūnas (Salt Lake City Stars Facebook nuotr.)

Karolis Lukošiūnas po beveik mėnesio pertraukos pasirodė ant parketo ir padėjo „Salt Lake City Stars“ komandai iškovoti pergalę 110:105 prieš „Santa Cruz Warriors“ ekipą.

Lukošiūnas ant parketo žengė jau 5 rungtynių minutę ir viso aikštėje praleido 20 min, taip užfiksuodamas savo ilgiausią pasirodymą NBA G lygoje.

Per jam skirtą laiką Karolis įmetė 8 taškus (2/3 trit., 1/1 baud.) ir po kartą asistavo komandos draugui, perėmė kamuolį ir blokavo metimą. Lietuvis rungtyniavo visuose rungtynių ketvirčiuose. Tiesa, jam būnant aikštėje, varžovų komanda pelnė net 17 taškų daugiau.

NBA G lygoje metamas 1 baudos metimas, kuris yra vertas tiek taškų, prieš kokios vertės metimą buvo prasižengta.

Lukošiūnas viso pasirodė trijuose susitikimuose ir kol kas vidutiniškai rungtyniauja po 11 min. ir renka po 6.6 taško. Snaiperis iš toli atakuoja 55.6 proc. taiklumu.

„Salt Lake City Stars“ yra pasiekę 6 pergales per 12 rungtynių.