Rekordą pakartojęs Žemaitis: „Krepšys buvo kaip vandenynas“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 3 min skaitymo trukmė
Kristupas Žemaitis ir Nedas Pacevičius. Betsafe-LKL nuotr.

Kristupas Žemaitis pataikė visus šešis tritaškius, iš viso surinko 26 taškus, 31 naudingumo balą ir tokiu pasirodymu padėjo „Wolves Twinsbet“ žengti į Betsafe-LKL čempionato pusfinalį.

Krepšininkas pripažino, kad prieš lemiamas rungtynes jautė įtampą dėl patekimo tarp keturių geriausių ir pasidžiaugė viena sėkmingiausių sezono dienų. Gynėjas pakartojo rekordą pataikydamas šešis tritaškius iš šešių.

„Krepšys buvo kaip vandenynas. Man turbūt labai viskas priklauso nuo pirmų metimų, jeigu pataikau pasijaučiu geriau ir pakyla pasitikėjimas. Smagu už komandą, tikrai labai įtemptos rungtynės. Ketvirtą kėlinį Klaipėda pradėjo labai gerai, tritaškiai, du taškai su bauda ir priartėjo iki dviejų taškų. Jautėsi įtampa. Bet džiaugiuosi, pačiam irgi reikėjo tokių rungtynių, nes ši serija klostėsi sunkiai. Prieš kelias savaites nebuvau tame ritme, kuriame norėčiau būti. Bet labai džiugu už komandą, kad pagaliau tą prakeiksmą nuėmėm ir kovosime dėl medalių.“ – kalbėjo Žemaitis.

– Kiek praėjusių metų vaiduoklių buvo šioje serijoje, kai nepasisekė įveikti Jonavos?

– Lietuviai tie patys liko, tik Vaidas atėjo. Legionieriai kiti, kitas varžovas. Gal pasąmonėje gali rasti, kad yra psichologinė įtampa, bet kai žaidi koncentruojiesi tik į rungtynes. Reikėjo atspirties taško, nes Klaipėdoje buvome visiškai sumindžioti. Reikėjo rasti savyje pasitikėjimo, kad tikrai nesame už juos blogesni šioje serijoje.

– Kokį įspūdį paliko varžovų komanda?

– Tikrai labai gera komanda. Ypač kai atėjo naujas treneris, tapo agresyvesni. Ir pas juos tikrai Tubelis yra didžiausią skirtumą darantis žaidėjas. Didelis talentas, tikrai jo ateitis šviesi. Labai sunku jį stabdyti, geras ūgis. Apskritai visa Klaipėdos komanda gan aukšta fiziškai. Gynėjai geri, Girdžiūnas, Sargiūnas, turbūt vieni geriausių lygoje iš lietuvių vienas prieš vieną žaidėjai. Sargiūnas šiandien mums 27 taškus įmetė. Tikrai buvo sunkiai sustabdomas. Pratęsus sutartį su treneriu, manau, kitais metais jie bus dar didesnė jėga.

– Kokios mintys apie pusfinalį su „Rytu“

– Drugeliai pilve kol kas neskraido, bet kai žaisime kitą savaitę, tikiuosi skraidys. Žinom „Ryto“ tą visą palaikymo kultūrą, kaip jie palaiko, kaip jie skanduoja. Karšta atmosfera, visiems patinka tokioje žaisti. Aišku ji priešiška, bet tu kaip sportininkas vertini, kad gali tokioje žaisti. Pamatysime, bus visai kitas žvėris, visai kita sistema. Mums šiai dienai reikia išlikti sveikiems. Matėte, netekome Brookso, Meko žaidžia su skaudančiu keliu, Jeffas šiandien irgi visas kraujuotas. Bandysime, kilsime į kovą. Manau, kad visa Lietuva labiau norėjo šios serijos. Bandysime padaryti kaip įmanoma įdomesnę.

Pasidalinti