„Real“ turėtų pratęsti sutartį su rezultatyviausiu komandos žaidėju

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Mario Hezonja ir Guerschonas Yabusele (Scanpix nuotr.)

Du pastaruosius sezonus vienu iš komandos puolimo lyderių buvęs Mario Hezonja turėtų ir toliau likti Madrido „Real“ gretose.

Pasak pranešimų Ispanijos žiniasklaidoje, Kroatijos rinktinės žaidėjas turėtų ir toliau vilkėti „Real“ marškinėlius. Klubas ir žaidėjas yra finalinėje stadijoje derybų dėl sutarties pratęsimo. Skelbiama, kad Hezonja Madride liks dar mažiausiai du metus, per kuriuos uždirbs 5 milijonus eurų. Taip pat sutartyje yra numatyti papildomi priedai.

Apie tai oficialiai turėtų būti pranešta po Ispanijos pirmenybių finalo, kuriame Madrido komandai iššūkį mes penktą vietą reguliariajame sezone užėmusi Mursijos UCAM.

Madrido komanda Eurolygos reguliariajame sezone patyrė vos 7 nesėkmes ir užtikrintai jį baigė pirmoje vietoje. „Real“ tik turnyro finale nusileido Atėnų „Panathinaikos“ ir nesugebėjo apginti čempionų titulo.

„Real“ Eurolygoje metė po 88,7 taško ir buvo rezultatyviausia turnyro komanda. Prie to smarkiai prisidėjo Hezonja, rinkdamas po 13,5 taško ir būdamas rezultatyviausiu ekipos žaidėju.

Iš toli kroatas atakavo 43,1 proc. taiklumu, atkovojo po 4,6 kamuolio ir rinko po 13,3 naudingumo balų. Jis buvo išrinktas į simbolinį Eurolygos žaidėjų penketą.

Pasidalinti