Apvogti čempionai: „Real“ pergalių seriją dramatiškai nutraukė Madaro metimas

Autorius O, Sportas! 3 min skaitymo trukmė
Fenerbahce Beko twitter nuotr.

Madrido „Real“ iššvaistė dviženklį pranašumą ir per pratęsimą nusileido Stambulo „Fenerbahce“ krepšininkams.

Likus žaisti 10 sek. pratęsime Madrido krepšininkai dar turėjo 4 taškų pranašumą – 94:98. Tačiau paskutinėmis akimirkomis Facundo Campazzo prarado kamuolį, o Yamas Madaras išplėšė pergalę aikštės šeimininkams – 100:99.

Visas rungtynes pirmavusius Madrido krepšininkus aikštės šeimininkai pasivijo likus žaisti 10 sekundžių ketvirtame kėlinuke, kai tritaškiu rezultatą išlygino Scottie Wilbekinas – 87:87.

Gabrielio Decko metimas buvo netaiklus ir rungtynės persikėlė į pratęsimą.

Papildomas laikas vyko taškas į tašką. Likus žaisti 1 min. svečius iš Madrido į priekį išvedė Vincentas Poirier – 94:96. Kitoje atakoje aukštaūgis puolime atkovojo kamuolį ir padidino „Real“ pranašumą iki 4.

Facundo Campazzo sužaidė karjeros rungtynes Įžaidėjas pelnė 33 taškus ir daugiau nei dvigubai pagerino savo įmestų dvitaškių rekordą.

Mažylis pataikė visus 11 mestų dvitaškių. Iki šiol argentinietis Eurolygoje buvo daugiausiai pelnęs 24 taškus ir įmetęs daugiausiai 5 dviejų taškų vertės metimus.

„Real“ laimėjo kovą dėl kamuolių 44:37, tačiau labai netaikliai atakavo iš toli. Tikslą pasiekė tik 5 iš 23 (21.7 proc.) Ispanijos komandos metimai. Šeimininkai pataikė 12 tolimų metimų iš 32 (37.5 proc.).

Rezultatyviausiai ir naudingiausiai nugalėtojų komandoje žaidė Marko Guduričius. Jis pelnė 21 tašką (4/10 trit.), atkovojo 7 kamuolius, išdalino 5 perdavimus, perėmė 3 kamuolius ir surinko 29 naudingumo balus.

Scottie Wilbekinas įmetė 19 taškų, o rungtynių herojus Madaras – 17 taškų (3/4 trit.). Pergalingais taškais, Izraelio krepšininkas pagerino savo rezultatyvumo rekordą Eurolygoje.

Nigelis Hayesas-Davisas pridėjo 16 taškų ir 7 atkovotus kamuolius, o Nickas Calathesas – 13 taškų.

Madrido komandoje Campazzo įmetė 33 taškus (11/11 dvit., 2/10 trit.), atliko 7 asistus ir surinko 32 naudingumo balus.

Sergio Llullas ir Deckas įmetė po 14 taškų, Poirier surinko 11 taškų ir 8 atkovotus kamuolius.

Kitas rungtynes Madrido krepšininkai žais Graikijoje su „Olympiakos“, o „Fenerbahce“ vyks į Ispaniją, kur susitiks su Tado Sedekerskio „Baskonia“.