„Real“ pėdomis: iš kovos dėl Karaliaus taurės pasitraukė ir kiti lygos lyderiai

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Real Mallorca X nuotr.

 „La Liga“ šiuo metu pirmaujantys „Girona“ futbolininkai patyrė pralaimėjimą Karaliaus taurės (Copa del Rey) ketvirtfinalyje. Juos rezultatu 3:2 palaužė „Mallorca“.

Maljorkos futbolininkai pirmame kėlinyje pasiuntė į nokdauną lygos lyderius. 21 min. Cyle’as Larinas, o 28 ir 35 min. Abdonas Pratsas siuntė kamuolį į Juano Carloso ginamus vartus.

„Girona“ viltys grįžo 68 min., kai Antonio Raillo buvo nubaustas geltona kortele, o už ginčus išvydo ir antrą bei buvo išvarytas iš aikštės. Negana to, už pražangą skirtą baudos smūgį tiksliai išpildė Cristhianas Stuani.

Savio sušvelnino atsilikimą iki minimalaus, tačiau tai įvyko jau 96 rungtynių min.

„Girona“ net tris ketvirčius rungtynių laiko kontroliavo kamuolį, tačiau atliko tik 5 smūgius į vartų plotą, o varžovai tai padarė 6 kartus. Maljorkos žaidėjams buvo parodytos net 7 geltonos kortelės.

Iš Karaliaus taurės varžybų ankstesniame etape pasitraukė ir kiti lygos lyderiai – Madrido „Real“. Carloso Ancelotti auklėtiniai Madrido derbyje 2:4 nusileido „Atletico“ komandai. „Real“ Ispanijos lygoje nuo lyderių atsilieka 1 tašku, tačiau yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.

„Mallorca“ lygoje nuo lyderių atsilieka 32 taškais ir rikiuojasi 14-15 vietoje.

Pasidalinti