„Real“ pastatė į vietą Europos išsišokėlius ir sugrįžo į pirmą vietą

Toni Kroosas ir Jude'as Bellinghamas (Scanpix nuotr.)

Užtikrintą pergalę iškovojusi Madrido „Real“ ekipa sugrįžo į pirmą vietą Ispanijos „Primera“ lygoje.

Šeštadienį Carlo Ancelotti auklėtiniai 3:0 nugalėjo, ko gero, didžiausius sezono pradžios išsišokėlius Europoje „Girona“ futbolininkus.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Jude’as Bellinghamas, 17-ą minutę atlikęs rezultatyvų perdavimą Joselu, o 71-ąją pasižymėjęs pats ir rungtynėse nepalikęs klausimų. Tarp šių epizodų Toni Kroosas kampiniu išrašė rezultatyvų perdavimą vienam paliktam Aurelienui Tchouameni.

Po šios pergalės Ancelotti yra bent kartą nugalėjęs visas 27 sutiktas varžoves „Primera“ lygoje.

Tuo metu Bellinghamas po savojo tikslaus smūgio vėl aplenkė Robertą Lewandowskį ir tapo rezultatyviausiu „Primera“ lygos žaidėju.

Joselu taip pat pratęsė puikią seriją – antrą kartą savo karjeroje pasižymėjo keturiose „Primera“ lygos rungtynėse iš eilės.

Šią pergalę apkartino tik rungtynių pabaigoje Nacho gauta tiesioginė raudona kortelė.