„Real“ nugalėjo autsaiderius ir pirmą vietą dalijasi su „Girona“

Rodrygo. X nuotr.

Madrido „Real“ iškovojo užtikrintą pergalę Ispanijos čempionate ir toliau žengia pirmoje vietoje, kurią dalijasi drauge su „Girona“ klubu.

„Real“ namie 2:0 nugalėjo devynioliktoje pozicijoje žengiančią „Granada“ komandą.

26 minutę geriausias rungtynių žaidėjas Brahimas Diazas pelnė pirmą komandos įvartį.

Antro kėlinio pradžioje, 57 minutę po jo pradėtos pavojingos atakos pasižymėjo Rodrygo. Brazilas su 6 įvarčiais yra antras rezultatyviausias komandos žaidėjas. Pirmauja Jude‘as Bellinghamas, kurio sąskaitoje 11 įvarčių.

Madrido komanda pasiekė 12 pergalę per 15 čempionato susitikimų ir turi surinkusi 38 taškus.

Tiek pat turinti „Girona“ namie po dramatiškos kovos ir dviejų įvarčių pačioje pabaigoje 2:1 palaužė „Valencia“ komandą. Nugalėtojams abu įvarčius 82 ir 88 minutėmis pelnė Stuani.

„Valencia“ susitikime pirmavo po Duro rezultatyvios atakos 56 minutę, bet persvaros neišsaugojo.

Trečioje vietoje esantis Madrido „Atletico“ klubas nuo lyderių atsilieka septyniais taškai, tačiau yra dvejomis rungtynėmis sužaidęs mažiau.

„Barcelona“ su 31 tašku užima ketvirtą vietą ir yra rungtynėmis sužaidusi mažiau.