„Real“ namuose „Partizan“ įteikė didžiausią sezono pralaimėjimą

Real (Real Madrid Basket nuotr.)

Dar vienus varžovus pervažiavusi Madrido „Real“ komanda Eurolygoje pasiekė penktą pergalę iš eilės.

Čempionų titulus ginantys Chuso Mateo auklėtiniai ketvirtadienį šimtaprocentinę dvigubą Eurolygos savaitę užbaigė triuškinančia pergale prieš Belgrado „Partizan“ krepšininkus – 91:75.

-16 taškų – didžiausias „Partizan“ pralaimėjimas šį sezoną. Prieš tai jie 15 taškų buvo nusileidę Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkams.

„Real“ ketvirtadienį nepadėjo Gabrielis Deckas ir Guerschonas Yabusele.

Pirmoje mačo pusėje Željko Obradovičiaus ekipai dar sekėsi siūlyti padorią kovą, tačiau Džanano Musos 16 taškų vedinas „Real“ ilgąją pertrauką vis tiek pasitiko turėdamas dviženklį pranašumą – 48:36.

Visgi trečiajame kėlinyje rezultatui esant 53:42 karališkasis klubas surengė atkarpą 16:2 ir klausimų mače daugiau nepaliko.

Rezultatyviausiai žaidęs Musa iš viso surinko 23 taškus, 4 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 27 naudingumo balus. „Iš žaidimo“ bosnis prametė tik vieną metimą iš 11.

Vincentas Poirier bei Mario Hezonja pridėjo po 14 taškų, Facundo Campazzo jų pelnė 10 bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Partizan“ komandoje 18 taškų bei 3 atkovotus kamuolius surinko Bruno Caboclo. Tristanas Vukčevičius pridėjo 12 taškų ir atkovojo 4 kamuolius.

Per visus turnyrus 8 pergales paeiliui iškovoję Mateo auklėtiniai su 15 laimėtų rungtynių Eurolygoje toliau užima pirmą vietą.

Iki mačo su „Real“ Eurolygoje penkias pergales iš eilės iškovojęs „Partizan“ toliau rikiuojasi 4-6 vietose.