„Real“ dominavimą pratęsęs Ancelotti: rūkysime, gersime, dainuosime, šoksime

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Carlo Ancelotti (Scanpix nuotr.)

Madrido „Real“ komandą į 15-ą Čempionų lygos titulą atvedęs Carlo Ancelotti prabilo apie Toni Krooso karjeros pabaigą ir nustebinusius Dortmundo „Borussia“ futbolininkus.

Šeštadienio vakarą italo vadovaujamas karališkasis klubas varžovus iš Vokietijos nugalėjo 2:0 ir iškovojo jau 15-ą Čempionų lygos titulą, taip savo atotrūkį nuo antrą vietą šiame sąraše užimančio „Milan“ klubo padidingdamas iki 8 trofėjų.

„Prie to neįmanoma priprasti. Buvo sunku, daug sunkiau nei tikėjomės. Pirmajame kėlinyje kentėjome, tačiau antrajame buvome geresni, mažiau kartų neprotingai praradome kamuolį. Mūsų sapnas Čempionų lygoje tęsiasi toliau“, – teigė Ancelotti.

Italas su Ispanijos klubu išgyveno pasakišką sezoną – Čempionų lygos trofėjus keltas nepatyrus nė vieno pralaimėjimo, vietiniame čempionate varžovams nepalikta jokių šansų, o per visus turnyrus nusileista tik vienai komandai – Madrido „Atletico“.

„Sėkmės receptas? Puiki komanda, puikūs žaidėjai ir puikus klubas, turintis milžinišką istoriją“ – kalbėjo specialistas, pats Čempionų lygoje triumfavęs penktą kartą.

– Kokius pakeitimus padarėte po pirmojo kėlinio?

– Aukščiau palikau Viniciusą, nes pirmajame kėlinyje buvome tingūs ir varžovams leidome žaisti taip, kaip jie norėjo. Jų kontraatakos buvo labai pavojingos. Jie už mus pirmajame kėlinyje buvo geresni, tačiau vėliau mes pasitempėme. Gerai gynėmės po standartinių situacijų, kas buvo jų pagrindinis ginklas po pertraukos.

– Po finalo jautriai apsikabinote su Toni Kroosu, po Europos čempionato baigsiančiu karjerą. Ką klubui reiškia jo pasitraukimas?

– Tai yra vienintelis liūdnas dalykas šiandien, tačiau gerbiame jo sprendimą ir žinome, kad jis karjerą norėjo baigti būtent taip. Manau, kad kiekvienas iš klubinio futbolo norėtų pasitraukti būtent taip. Jo karjera buvo fantastiška. Visi esame labai liūdni, bet, kaip minėjau, gerbiame jo sprendimą.

– Kaip ketinate atšvęsti trofėjų?

– Su cigaru Cibeles aikštėje. Rytoj bus cigaras, alkoholis, dainos, šokiai… Darysime viską.

Pasidalinti