„Real“ antrą kartą sezone neįveikė kuklaus „Rayo Vallecano“

Raulis de Tomas. Rayo Vallecano X nuotr.

Madrido „Real“ šį sezoną nepavyko įveikti kitos miesto „Rayo Vallecano“ ekipos. 25 turo rungtynėse abi komandos sužaidė lygiosiomis 1:1. Pirmas šių dviejų komandų susitikimas „Real“ aikštėje baigėsi netikėtomis lygiosiomis 0:0.

Jau trečią rungtynių minutę svečiai į priekį išsiveržė po Joselu tikslaus smūgio. Puolėjui tai buvo aštuntas įvartis Ispanijos čempionate.

Sužaidus beveik pusvalandį į „Real“ vartus už žaidimą ranka baudos aikštelėje buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo Raulis de Tomas. Tai pirmas jo įvartis sezone.

Daugiau nei vienai komandai pasižymėti nepavyko. „Real“ pačioje rungtynių pabaigoje jau per teisėjo pridėto laiko 5 minutę žaidė be raudoną kortelę gavusio Danielio Carvajalio.

„Real“ žaidė be traumuoto lyderio Jude‘o Bellinghamo.

„Real“ Ispanijos čempionate užima pirmą vietą su 62 taškais. Tačiau dabar karališkojo klubo persvara prieš antroje vietoje esančią Gironą po pirmadienio gali ištirpti iki trijų taškų.

„Rayo Vallecano“ šiose rungtynėse vadovavo naujasis treneris, 36 metų Inigo Perezas.