Radzevičius pradėjo reabilitaciją, Echodo sugrįžimas – artimiausiais mėnesiais

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Martynas Echodas (rytasvilnius.lt nuotr.)

Praėjusią savaitę Druskininkuose vykusios treniruočių stovyklos metu didelė dalis Vilniaus „Ryto“ krepšininkų ruošėsi artėjančiam sezonui, tačiau kai kurie žaidėjai dar negalėjo pilnu pajėgumu sportuoti su komanda bei ruošėsi sugrįžimui į aikštelę.

Liepą komandos puolėjui Gyčiui Radzevičiui buvo atlikta riešo operacija. Žaidėjas iki šiol vaikšto su rankos įtvaru, tačiau praėjusią savaitę „UPA Medical Spa“ pradėjo pirmuosius reabilitacijos žingsnius.

„Gyčio reabilitacija dar tik prasideda, – sako komandos kineziterapeutas Andrius Misiūra. – Jis jau po truputį pradeda judinti tą ranką, atlikti fizioterapijos procedūras bei kineziterapiją su mažu pasipriešinimu.“

Tuo metu pavasarį dėl peties traumos ant operacinio stalo gulęsis Martynas Echodas pradeda imti kamuolį į rankas ir nekantriai ruošiasi sugrįžimui į aikštelę.

„Martyno reabilitacija perėjo į trečią etapą. Pradedam dirbti su didesniais svoriais, užbaiginėjam judesius, atstatom amplitudes. Jis po truputį jau pradeda mėtyti į krepšį ir driblinguoti“, – reabilitacijos procesą apžvelgė Misiūra.

Vilniaus „Ryto“ kineziterapeutas sako, kad Echodas į aikštelę pilna jėga turėtų grįžti artimiausiais mėnesiais, o Radzevičiaus reabilitacija užsitęs kiek ilgiau.

Pasidalinti